У Дніпрі пройшов Турнір до дня захисника та захисниць України серед дітей-сиріт

0
87

Сьогодні на спортивному комплексі «Олімпійські резерви» за ініціативи Голови Асоціації футболу Дніпропетровської області Андрухіва Віктора Васильовича було започатковано Турнір, присвячений дню захисника України серед дітей-сиріт сезону 2021 року. 65 дітлахів дитячих будинків, шкіл-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу з п’яти районів Дніпропетровської області та м. Дніпра на міні-футбольних майданчиках «Олімпійських резервів» дарували футбольні емоції та змагалися в запеклій футбольній боротьбі, а команди — призери Турніру отримали від Голови Асоціації футболу Віктора Андрухіва та компаній спонсорів Savex Minerals та Fibermix три повних комплекти ігрової форми, у якій тепер переможці зможуть грати у футбол на постійній основі!

Спочатку, на відкритті Турніру Виконавчий директор Асоціації футболу Дніпропетровської області Ярослав Дерев’янко, головний спеціаліст служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації Людмила Ткач та Голова дитячої організації «Допоможемо дітям» Микола Кожушко привітали дітей зі святом та надихнули на яскраві емоції, які згодом були присутні на полі протягом всіх двох годин гри. Шість команд були розподілені на дві групи: у групі А зустрілись представники з м. Дніпра, Нікопольського району та Дніпровського району, а у групі В змагались команди з Синельниківського, Кам’янського та Новомосковського районів. Зігравши кожен з кожним у своїх групах дітлахи з Нікопольського та Новомосковського районів потрапили до фіналу, у якому і з’ясували сильнішу команду цього дні. Такими стали представники з Нікопольщини.

На церемонії нагородження Віце-президент міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Світлана Сербіна, начальник відділу соціально-культурної сфери і спорту Днепропетровської обласної ради Вікторія Климович та Голова дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області Роман Прощенко привітали дітей зі святом та нагородили подарунками.

Так, кожен учасник отримав від Асоціації футболу Дніпропетровської області та Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області пам’ятні медалі та грамоти учасників Турніру, а від благодійного фонду «Солідарність» пам’ятні подарунки. Крім того переможці, срібні та бронзові призери (діти з Нікопольського району, Новомосковського району та м. Дніпра) отримали пам’ятні кубки, а голова Асоціації футболу Дніпропетровської області подарував призерам комплекти ігрової футбольної форми.

«Найголовніша мета таких заходів – подарувати дітям справжні емоції та за допомогою спорту відволікти від тих життєвих труднощів, які присутні у їхньому житті» – підвів черту заходу Виконавчий директор Асоціації футболу Дніпропетровської області

Залиште відповідь