16.09.2019, Понеділок, 1 тур |
00:00 |
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
6 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
0 - 2
|
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
0 - 5
|
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
4 - 3
|
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
23.09.2019, Понеділок, 2 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
6 - 1
|
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
4 - 1
|
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
0 - 2
|
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
30.09.2019, Понеділок, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
0 - 9
|
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
1 - 2
|
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
2 - 3
|
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
07.10.2019, Понеділок, 4 тур |
00:00 |
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
9 - 0
|
Динамік (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
0 - 5
|
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
1 - 4
|
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
5 - 0
|
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
9 - 4
|
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14.10.2019, Понеділок, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
0 - 5
|
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
2 - 0
|
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
2 - 8
|
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
2 - 1
|
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
18.10.2019, П’ятниця, 5 тур |
00:00 |
Динамік (Дніпро)
|
0 - 14
|
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
22.10.2019, Вівторок, 6 тур |
00:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
4 - 1
|
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
24.10.2019, Четвер, 6 тур |
16:00 |
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
2 - 2
|
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
25.10.2019, П’ятниця, 6 тур |
17:30 |
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
3 - 1
|
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
Нет видео
|
01.11.2019, П’ятниця, 3 тур |
10:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
15 - 0
|
Динамік (Дніпро)
|
Нет видео
|
05.11.2019, Вівторок, 7 тур |
12:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-10 (Днепр)
|
3 - 1
|
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.11.2019, Середа, 7 тур |
00:00 |
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
1 - 8
|
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:00 |
МДЮСШ-СК Тополь U-10 (Днепр)
|
6 - 1
|
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
08.11.2019, П’ятниця, 7 тур |
00:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
15 - 0
|
Динамік (Дніпро)
|
Нет видео
|
08.11.2019, П’ятниця, 6 тур |
14:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
1 - 4
|
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15.11.2019, П’ятниця, 7 тур |
18:00 |
УФК-Парус-2011 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
18.11.2019, Понеділок, 1 тур |
00:00 |
Динамік (Дніпро)
|
0 - 18
|
АФК Дніпро-2010 U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.11.2019, Четвер, 2 тур |
00:00 |
Динамік (Дніпро)
|
0 - 5
|
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.09.2020, Четвер, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-2 (Дніпро)
|
- - -
|
Динамік (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.09.2020, Четвер, 7 тур |
00:00 |
УФК-Парус-2014 (Дніпро)
|
+ - -
|
Динамік (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.09.2020, Четвер, 3 тур |
00:00 |
АФК Дніпро-2011 U-11 (Дніпро)
|
+ - -
|
Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|