15.09.2018, Субота, 1 тур |
00:00 |
Надія U-13 (Кам’янське)
|
1 - 1
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.09.2018, Середа, 1 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
9 - 0
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
1 - 2
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
11 - 2
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
20.09.2018, Четвер, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
2 - 11
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
22.09.2018, Субота, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
1 - 3
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
25.09.2018, Вівторок, 2 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
26.09.2018, Середа, 2 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
29.09.2018, Субота, 3 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
1 - 2
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-13 (Кам’янське)
|
4 - 1
|
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
02.10.2018, Вівторок, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
0 - 8
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.10.2018, Середа, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
4 - 0
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.10.2018, Четвер, 3 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
07.10.2018, Неділя, 4 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
2 - 0
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
2 - 3
|
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 4 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
2 - 6
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
13.10.2018, Субота, 5 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 0
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.10.2018, Середа, 5 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
4 - 1
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
10 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
20.10.2018, Субота, 6 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
9 - 1
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
5 - 2
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
25.10.2018, Четвер, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
27.10.2018, Субота, 7 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
1 - 6
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.11.2018, Середа, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
2 - 4
|
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
3 - 4
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
10.11.2018, Субота, 8 тур |
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
11 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
11.11.2018, Неділя, 8 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
2 - 8
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
14.11.2018, Середа, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
5 - 4
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
06.04.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
0 - 1
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
3 - 0
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
08.04.2019, Понеділок, 9 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
1 - 3
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
10.04.2019, Середа, 10 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
7 - 1
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
11.04.2019, Четвер, 10 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
0 - 6
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
13.04.2019, Субота, 10 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
0 - 4
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
16.04.2019, Вівторок, 11 тур |
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
3 - 0
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.04.2019, Середа, 11 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
19.04.2019, П’ятниця, 11 тур |
00:00 |
Надія U-13 (Кам’янське)
|
7 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
20.04.2019, Субота, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
20.04.2019, Субота, 11 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
2 - 2
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
22.04.2019, Понеділок |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
27.04.2019, Субота, 12 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
4 - 1
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
30.04.2019, Вівторок, 12 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
01.05.2019, Середа, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
0 - 3
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
02.05.2019, Четвер, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
2 - 3
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
04.05.2019, Субота, 13 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
2 - 4
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.05.2019, Вівторок, 13 тур |
00:00 |
Надія U-13 (Кам’янське)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
08.05.2019, Середа, 13 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
6 - 2
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11.05.2019, Субота, 14 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
2 - 0
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
14.05.2019, Вівторок, 14 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
2 - 2
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
15.05.2019, Середа, 14 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
18.05.2019, Субота, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
1 - 4
|
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
4 - 2
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
22.05.2019, Середа, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
0 - 4
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
1 - 3
|
Надія U-13 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
25.05.2019, Субота, 16 тур |
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
0 - 0
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-13 (Кам’янське)
|
1 - 1
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.05.2019, Вівторок, 16 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
3 - 0
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.05.2019, Середа, 16 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-13 (Новомосковськ)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
10.05.2020, Неділя, 13 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|