17.09.2018, Понеділок, 1 тур |
00:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
1 - 4
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
1 - 3
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
0 - 2
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
11 - 0
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
24.09.2018, Понеділок, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
1 - 9
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
0 - 1
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
1 - 6
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
1 - 3
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
03.10.2018, Середа, 5 тур |
00:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
03.10.2018, Середа, 3 тур |
15:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
2 - 1
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.10.2018, Четвер, 3 тур |
12:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
5 - 1
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
0 - 3
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.10.2018, Четвер, 2 тур |
15:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
1 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
05.10.2018, П’ятниця, 3 тур |
13:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
0 - 0
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
08.10.2018, Понеділок, 4 тур |
17:30 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
2 - 2
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
09.10.2018, Вівторок, 4 тур |
13:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
13:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
0 - 5
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:00 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
0 - 5
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 4 тур |
17:30 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
1 - 1
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
12.10.2018, П’ятниця, 4 тур |
12:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
1 - 5
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15.10.2018, Понеділок, 5 тур |
14:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
5 - 0
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16.10.2018, Вівторок, 5 тур |
12:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
1 - 1
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
17.10.2018, Середа, 5 тур |
15:30 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
19.10.2018, П’ятниця, 5 тур |
15:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 4
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:30 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
0 - 2
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
22.10.2018, Понеділок, 6 тур |
13:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
0 - 4
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
13:00 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
0 - 6
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
0 - 7
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
24.10.2018, Середа, 6 тур |
16:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
0 - 1
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:30 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
0 - 5
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.10.2018, Понеділок, 7 тур |
15:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
14 - 2
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
31.10.2018, Середа, 6 тур |
14:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
2 - 2
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
02.11.2018, П’ятниця, 7 тур |
15:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
04.11.2018, Неділя, 1 тур |
10:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
04.11.2018, Неділя, 7 тур |
10:45 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
0 - 0
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
06.11.2018, Вівторок, 8 тур |
15:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
0 - 3
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.11.2018, Середа, 7 тур |
15:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
09.11.2018, П’ятниця, 7 тур |
17:30 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
2 - 0
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
12.11.2018, Понеділок, 8 тур |
13:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
2 - 0
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
13.11.2018, Вівторок, 8 тур |
15:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
3 - 1
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:30 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
0 - 2
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13.11.2018, Вівторок, 2 тур |
15:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
4 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.11.2018, П’ятниця, 8 тур |
13:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
18:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
1 - 9
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.11.2018, П’ятниця, 4 тур |
15:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
5 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.11.2018, Понеділок, 3 тур |
14:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
1 - 6
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
27.11.2018, Вівторок, 7 тур |
13:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
2 - 3
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
08.04.2019, Понеділок, 9 тур |
00:00 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
09.04.2019, Вівторок, 9 тур |
13:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
6 - 2
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
0 - 0
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
10.04.2019, Середа, 9 тур |
16:30 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
4 - 0
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
12.04.2019, П’ятниця, 9 тур |
15:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
3 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15.04.2019, Понеділок, 10 тур |
00:00 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
0 - 3
|
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
15:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
0 - 2
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16.04.2019, Вівторок, 10 тур |
13:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.04.2019, П’ятниця, 10 тур |
15:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
22.04.2019, Понеділок, 11 тур |
00:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
13:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
1 - 1
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
23.04.2019, Вівторок, 9 тур |
15:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
4 - 3
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
25.04.2019, Четвер, 11 тур |
16:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
0 - 3
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
26.04.2019, П’ятниця, 12 тур |
16:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
26.04.2019, П’ятниця, 6 тур |
18:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
1 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.04.2019, Понеділок, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
3 - 0
|
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
30.04.2019, Вівторок, 12 тур |
11:30 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
1 - 10
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
1 - 4
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
30.04.2019, Вівторок, 10 тур |
14:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
0 - 2
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.05.2019, П’ятниця, 12 тур |
12:30 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
03.05.2019, П’ятниця, 11 тур |
14:30 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
1 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:30 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
0 - 0
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.05.2019, Понеділок, 13 тур |
00:00 |
Альфа и Омега U-12 (Днепр)
|
0 - 3
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
06.05.2019, Понеділок, 12 тур |
15:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
4 - 1
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.05.2019, Вівторок, 13 тур |
13:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
0 - 0
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
2 - 4
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
2 - 1
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
08.05.2019, Середа, 9 тур |
16:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
09.05.2019, Четвер, 13 тур |
14:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
0 - 6
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
4 - 1
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
13.05.2019, Понеділок, 8 тур |
14:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13.05.2019, Понеділок, 10 тур |
14:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
0 - 1
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13.05.2019, Понеділок, 7 тур |
16:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
3 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14.05.2019, Вівторок, 11 тур |
14:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
15.05.2019, Середа, 10 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
0 - 1
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15.05.2019, Середа, 11 тур |
15:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
1 - 5
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16.05.2019, Четвер, 13 тур |
15:00 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
4 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.05.2019, П’ятниця, 3 тур |
16:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
19.05.2019, Неділя, 12 тур |
09:00 |
МДЮСШ-Вихрь U-12 (Днепр)
|
0 - 6
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.05.2019, Вівторок, 14 тур |
00:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
3 - 1
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
22.05.2019, Середа, 14 тур |
12:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:00 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
2 - 0
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
23.05.2019, Четвер, 14 тур |
15:00 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
24.05.2019, П’ятниця, 15 тур |
14:00 |
СКМД U-12 (Дніпро)
|
1 - 2
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
26.05.2019, Неділя, 15 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
0 - 2
|
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
27.05.2019, Понеділок, 15 тур |
11:30 |
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
3 - 2
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
27.05.2019, Понеділок, 16 тур |
14:00 |
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
0 - 2
|
СКМД U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.05.2019, Вівторок, 15 тур |
13:00 |
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
0 - 2
|
УФК-Парус 2012-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:00 |
Монтажник U-12 (Днепр)
|
3 - 2
|
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.05.2019, Середа, 15 тур |
11:30 |
ДВУФК-2010 U-12 (Днепр)
|
1 - 2
|
АФК Дніпро-2008 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
30.05.2019, Четвер, 16 тур |
13:00 |
ФК Енергія U-12 (Дніпро)
|
1 - 3
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ДЮСШ-12-Локомотив U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
17:00 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-12 (Днепр)
|
1 - 3
|
Монтажник U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
31.05.2019, П’ятниця, 15 тур |
18:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
1 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|