14.09.2018, П’ятниця, 1 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
6 - 1
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
18.09.2018, Вівторок, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
0 - 0
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
19.09.2018, Середа, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
1 - 1
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
21.09.2018, П’ятниця, 2 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
2 - 4
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
22.09.2018, Субота, 2 тур |
00:00 |
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
1 - 7
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
5 - 0
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
25.09.2018, Вівторок, 2 тур |
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
1 - 0
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
26.09.2018, Середа, 2 тур |
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
4 - 1
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.09.2018, П’ятниця, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
7 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
02.10.2018, Вівторок, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
0 - 2
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
03.10.2018, Середа, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
5 - 1
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
0 - 5
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
0 - 0
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
06.10.2018, Субота, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
0 - 4
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.10.2018, Субота, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
1 - 0
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
09.10.2018, Вівторок, 3 тур |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
0 - 1
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
10.10.2018, Середа, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
0 - 2
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
7 - 1
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 4 тур |
00:00 |
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
0 - 12
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
12.10.2018, П’ятниця, 4 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
3 - 1
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13.10.2018, Субота, 5 тур |
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
1 - 1
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
13.10.2018, Субота, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
4 - 1
|
СКМД U-16 (Днепр)
|
Нет видео
|
17.10.2018, Середа, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
5 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
0 - 0
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
0 - 0
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
19.10.2018, П’ятниця, 5 тур |
16:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
0 - 8
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
20.10.2018, Субота, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
2 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
23.10.2018, Вівторок, 6 тур |
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
1 - 1
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
1 - 1
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
25.10.2018, Четвер, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
26.10.2018, П’ятниця, 6 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
2 - 0
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
5 - 0
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
28.10.2018, Неділя, 7 тур |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
0 - 2
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
29.10.2018, Понеділок, 6 тур |
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
3 - 1
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
31.10.2018, Середа, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
31.10.2018, Середа, 8 тур |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
4 - 1
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.11.2018, Субота |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
0 - 2
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
08.11.2018, Четвер, 7 тур |
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
0 - 0
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
10.11.2018, Субота, 8 тур |
00:00 |
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
0 - 2
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
10.11.2018, Субота, 7 тур |
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
1 - 3
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14.11.2018, Середа, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
4 - 1
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
0 - 3
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
14.11.2018, Середа |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
8 - 0
|
СКМД U-16 (Днепр)
|
Нет видео
|
14.11.2018, Середа, 7 тур |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
3 - 4
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.11.2018, П’ятниця, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.04.2019, Середа, 9 тур |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
5 - 1
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
05.04.2019, П’ятниця, 9 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
06.04.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
2 - 1
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.04.2019, Субота |
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
3 - 0
|
СКМД U-16 (Днепр)
|
Нет видео
|
07.04.2019, Неділя, 9 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
4 - 2
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
10.04.2019, Середа |
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
6 - 0
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
0 - 3
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
12.04.2019, П’ятниця |
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
2 - 2
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
13.04.2019, Субота, 10 тур |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
1 - 1
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
17.04.2019, Середа |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
4 - 0
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.04.2019, Середа, 8 тур |
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
4 - 2
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
17.04.2019, Середа, 10 тур |
00:00 |
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
0 - 1
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
19.04.2019, П’ятниця, 8 тур |
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
5 - 1
|
СКМД U-16 (Днепр)
|
Нет видео
|
20.04.2019, Субота, 11 тур |
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
1 - 0
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
27.04.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
0 - 11
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.04.2019, Понеділок, 11 тур |
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
1 - 2
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
01.05.2019, Середа, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
2 - 2
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
6 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
1 - 2
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.05.2019, Субота, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
6 - 1
|
СКМД U-16 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
0 - 1
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
08.05.2019, Середа, 13 тур |
00:00 |
СКМД U-16 (Днепр)
|
1 - 8
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
3 - 4
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
10.05.2019, П’ятниця, 13 тур |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
8 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
11.05.2019, Субота, 13 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
1 - 1
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
12.05.2019, Неділя, 13 тур |
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
3 - 0
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
13.05.2019, Понеділок |
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
1 - 2
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.05.2019, Четвер, 14 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
1 - 4
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
0 - 0
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
21.05.2019, Вівторок, 14 тур |
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
1 - 4
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
23.05.2019, Четвер, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
0 - 2
|
Інтер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
25.05.2019, Субота, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
3 - 4
|
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
0 - 1
|
Надія U-16 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
26.05.2019, Неділя, 14 тур |
00:00 |
ФК Вольногорск U-16
|
1 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|
28.05.2019, Вівторок, 16 тур |
00:00 |
Лідер U-16 (Дніпро)
|
3 - 0
|
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.05.2019, Вівторок, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
3 - 0
|
Лідер U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
|
3 - 0
|
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
Нет видео
|
01.06.2019, Субота, 16 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-16 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-12 U-16 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-16 (Дніпро)
|
4 - 1
|
ДЮСШ U-16 (Петриковка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Никополь U-16 (Никополь)
|
2 - 1
|
ДЮСШ U-16 (Покров)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ (Новомосковськ)-2
|
3 - 0
|
ФК Вольногорск U-16
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-16 (Кам’янське)
|
3 - 0
|
ФК Олимп U-16 (Каменское)
|
Нет видео
|