-4.5 C
Дніпро
Четвер, Січень 20, 2022

Чемпіонат області U-15

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 И В Н П З Пр Р О
1 12-1--:--10-0--:--8-0--:--7-1--:--5-0--:--1-0--:--10-1--:----:----:----:----:----:----:----:----:--77004334021
2 1-2--:--25-0--:----:----:--3-0--:--1-0--:----:----:--2-0--:----:----:--2-0--:--6-2--:--11-0--:--87013142721
3 0-10--:--0-5--:--37-1--:--1-0--:----:----:----:----:--3-1--:--2-0--:--2-1--:--2-4--:----:----:--85031722-515
4 0-8--:----:----:--1-7--:--41-2--:--2-2--:----:----:--2-1--:--4-0--:----:----:--1-0--:--6-1--:--84131721-413
5 1-7--:--0-3--:--0-1--:--2-1--:--52-0--:----:----:--3-1--:----:----:----:----:--4-0--:----:----:--74031213-112
6 0-5--:--0-1--:----:----:--2-2--:--0-2--:--61-1--:--2-2--:----:----:--3-0--:--6-3--:--3-0--:--93331716112
7 0-1--:----:----:----:----:----:----:----:----:--1-1--:--72-1--:----:----:--1-1--:--7-0--:--4-1--:--63211551011
8 1-10--:--0-2--:--1-3--:--1-2--:--1-3--:--2-2--:--1-2--:--87-0--:----:----:----:----:--5-1--:--92161925-67
9 --:----:----:----:--0-2--:--0-4--:----:----:----:----:----:----:--0-7--:--9--:----:--3-0--:--2-0--:--5203513-86
10 --:----:--0-2--:--1-2--:----:----:----:----:--0-3--:--1-1--:----:----:----:----:--103-3--:--6-0--:--6123111105
11 --:----:--2-6--:--4-2--:--0-1--:--0-4--:--3-6--:--0-7--:----:----:--0-3--:--3-3--:--11--:----:--81161232-204
12 --:----:--0-11--:----:----:--1-6--:----:----:--0-3--:--1-4--:--1-5--:--0-2--:--0-6--:----:----:--127007337-340

Чемпіонат області U-15 сезону 2021/2022 р.

11.09.2021, Субота, 1 тур
00:00 ФК Вільногірськ 1 - 5 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 4 - 0 ДЮСШ (Покровське) Нет видео
15.09.2021, Середа, 1 тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 0 - 1 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
16.09.2021, Четвер, 1 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 0 - 2 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) Нет видео
18.09.2021, Субота, 2 тур
00:00 ДЮСШ (Магдалинівка) -- : -- ДЮСШ Покровское Нет видео
00:00 Скіфи (Павлоград) -- : -- ФК Вільногірськ Нет видео
18.09.2021, Субота, 1 тур
00:00 Темп (Тернівка) 5 - 0 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) Нет видео
22.09.2021, Середа, 2 тур
00:00 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) 7 - 1 ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 1 - 2 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) Нет видео
23.09.2021, Четвер, 2 тур
00:00 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) 0 - 3 Темп (Тернівка) Нет видео
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 5 - 0 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
25.09.2021, Субота, 3 тур
00:00 ФК Вільногірськ 0 - 6 ДЮСШ (Магдалинівка) Нет видео
26.09.2021, Неділя, 3 тур
00:00 ДЮСШ (Покровське) 0 - 2 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 1 - 2 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
28.09.2021, Вівторок, 3 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 2 - 2 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 1 - 2 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) Нет видео
29.09.2021, Середа, 3 тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 7 - 0 Скіфи (Павлоград) Нет видео
03.10.2021, Неділя, 4 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 8 - 0 ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Покровське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Магдалинівка) 1 - 2 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) Нет видео
05.10.2021, Вівторок, 4 тур
00:00 Скіфи (Павлоград) 3 - 6 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
06.10.2021, Середа, 4 тур
00:00 ФК Вільногірськ 1 - 4 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) Нет видео
10.10.2021, Неділя, 5 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Покровське) Нет видео
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 2 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
11.10.2021, Понеділок, 5 тур
00:00 Темп (Тернівка) 6 - 2 Скіфи (Павлоград) Нет видео
12.10.2021, Вівторок, 5 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 3 - 0 ФК Вільногірськ Нет видео
13.10.2021, Середа, 5 тур
00:00 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) 1 - 0 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) Нет видео
16.10.2021, Субота, 6 тур
00:00 Скіфи (Павлоград) 0 - 1 ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ФК Вільногірськ 0 - 11 Темп (Тернівка) Нет видео
19.10.2021, Вівторок, 5 тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 1 - 1 ДЮСШ (Магдалинівка) Нет видео
21.10.2021, Четвер, 6 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 10 - 0 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 1 - 1 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
23.10.2021, Субота, 7 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 3 - 0 ДЮСШ (Магдалинівка) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Покровське) 3 - 0 Скіфи (Павлоград) Нет видео
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 6 - 1 ФК Вільногірськ Нет видео
24.10.2021, Неділя, 7 тур
00:00 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) 3 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
29.10.2021, П’ятниця, 6 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 7 - 0 ДЮСШ (Покровське) Нет видео
30.10.2021, Субота, 1 тур
00:00 Скіфи (Павлоград) 3 - 3 ДЮСШ (Магдалинівка) Нет видео
01.11.2021, Понеділок, 8 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 1 - 3 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) Нет видео
03.11.2021, Середа, 7 тур
00:00 Темп (Тернівка) -- : -- ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) Нет видео
04.11.2021, Четвер, 9 тур
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 2 - 2 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
04.11.2021, Четвер, 7 тур
00:00 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) 1 - 7 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
05.11.2021, П’ятниця, 8 тур
00:00 Скіфи (Павлоград) 4 - 2 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) Нет видео
06.11.2021, Субота, 8 тур
00:00 ФК Вільногірськ 0 - 2 ДЮСШ (Покровське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Магдалинівка) -- : -- Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
08.11.2021, Понеділок, 8 тур
00:00 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) -- : -- ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
09.11.2021, Вівторок, 8 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 0 - 1 Темп (Тернівка) Нет видео
11.11.2021, Четвер, 9 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 10 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
13.11.2021, Субота, 9 тур
00:00 ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро) -- : -- ФК Вільногірськ Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 2 - 0 ДЮСШ (Магдалинівка) Нет видео
16.11.2021, Вівторок, 9 тур
00:00 ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) 4 - 0 Скіфи (Павлоград) Нет видео
17.11.2021, Середа, 4 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 0 - 2 Темп (Тернівка) Нет видео
17.11.2021, Середа, 9 тур
00:00 ДЮСШ (Покровське) -- : -- ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) Нет видео