-4.5 C
Дніпро
Четвер, Січень 20, 2022

Чемпіонат області з футзалу U-8 (2022 р.)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 И В Н П З Пр Р О
1 15-2--:----:----:--2-1--:--10-0--:----:----:----:----:----:----:--9-1--:----:----:--3-1--:----:----:--55002952415
2 2-5--:--2--:----:--5-2--:--10-0--:--3-1--:----:----:----:----:--6-0--:----:----:----:----:--7-0--:--65013382515
3 --:----:----:----:--3--:----:----:----:--0-0--:--2-0--:----:----:--2-2--:----:----:----:----:--9-1--:--4220133108
4 1-2--:--2-5--:----:----:--4--:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--7-0--:--6-2--:--420216976
5 0-10--:--0-10--:----:----:----:----:--53-1--:----:----:----:----:--5-2--:----:----:----:----:----:----:--4202823-156
6 --:----:--1-3--:--0-0--:----:----:--1-3--:--6--:----:--3-1--:----:----:----:----:----:----:----:----:--411257-24
7 --:----:----:----:--0-2--:----:----:----:----:----:----:--7--:----:----:----:----:----:----:----:--9-3--:--21019543
8 --:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--1-3--:----:----:--82-1--:----:----:----:----:----:----:--210134-13
9 1-9--:--0-6--:--2-2--:----:----:--2-5--:----:----:----:----:--1-2--:--9--:----:----:----:----:----:--5014624-181
10 --:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--10--:----:----:----:--00000000
11 1-3--:----:----:----:----:--0-7--:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--11--:----:--2002110-90
12 --:----:--0-7--:--1-9--:--2-6--:----:----:----:----:--3-9--:----:----:----:----:----:----:----:----:--124004631-250

Чемпіонат області з футзалу U-8 (2022 р.)

12.12.2021, Неділя, 1 тур
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 0 - 6 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 3 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 3 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 1 - 2 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 9 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 ФК Метеоріт (Павлоград) 0 - 10 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 2 - 5 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 9 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 7 - 0 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 1 - 3 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
18.12.2021, Субота, 2 тур
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 10 - 0 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 5 - 2 FC Lime (Павлоград) Нет видео
25.12.2021, Субота, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 1 - 3 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 2 - 1 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 2 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
26.12.2021, Неділя, 3 тур
00:00 FC Lime (Павлоград) 7 - 0 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 6 - 2 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 2 - 5 FC Lime (Павлоград) Нет видео
28.12.2021, Вівторок, 4 тур
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 9 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео