18.3 C
Дніпро
Понеділок, Липень 4, 2022

Чемпіонат області з футзалу U-8 (2022 р.)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 И В Н П З Пр Р О
1 15-2--:--2-1--:--10-0--:--8-0--:----:----:--11-0--:--9-1--:--3-1--:--8-3--:--11-0--:----:----:--99006785927
2 2-5--:--25-2--:--10-0--:--3-1--:--4-1--:----:----:--6-0--:----:----:--4-0--:--7-0--:----:----:--87014193221
3 1-2--:--2-5--:--35-0--:--7-3--:--7-1--:----:----:----:----:--7-0--:--4-1--:--6-2--:----:----:--860239142518
4 0-10--:--0-10--:--0-5--:--43-1--:----:----:--5-1--:--5-2--:----:----:----:----:--6-1--:----:----:--74031930-1112
5 0-8--:--1-3--:--3-7--:--1-3--:--50-0--:--3-1--:----:----:----:----:--2-0--:--6-3--:----:----:--83141625-910
6 --:----:--1-4--:--1-7--:----:----:--0-0--:--6--:----:--2-2--:----:----:--2-0--:--9-1--:----:----:--6222151418
7 0-11--:----:----:----:----:--1-5--:--1-3--:----:----:--72-1--:----:----:----:----:--2-1--:----:----:--5203621-156
8 1-9--:--0-6--:----:----:--2-5--:----:----:--2-2--:--1-2--:--84-2--:----:----:--2-2--:----:----:--71241228-165
9 1-3--:----:----:--0-7--:----:----:----:----:----:----:----:----:--2-4--:--9--:----:--4-2--:----:----:--4103716-93
10 3-8--:--0-4--:--1-4--:----:----:--0-2--:--0-2--:----:----:----:----:----:----:--109-3--:----:----:--61051323-103
11 0-11--:--0-7--:--2-6--:--1-6--:--3-6--:--1-9--:--1-2--:--2-2--:--2-4--:--3-9--:--11--:----:--100191562-471
12 --:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--1200000000

Чемпіонат області з футзалу U-8 (2022 р.)

12.12.2021, Неділя, 1 тур
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 0 - 6 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 3 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 3 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 1 - 2 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 9 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 ФК Метеоріт (Павлоград) 0 - 10 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 2 - 5 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 9 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 7 - 0 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 1 - 3 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
18.12.2021, Субота, 2 тур
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 10 - 0 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 5 - 2 FC Lime (Павлоград) Нет видео
25.12.2021, Субота, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 1 - 3 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 2 - 1 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 2 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
26.12.2021, Неділя, 3 тур
00:00 FC Lime (Павлоград) 7 - 0 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 6 - 2 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 2 - 5 FC Lime (Павлоград) Нет видео
28.12.2021, Вівторок, 3 тур
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 9 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
22.01.2022, Субота, 4 тур
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 5 - 0 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) 1 - 4 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 7 - 1 ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 1 - 5 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 0 - 11 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 8 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 2 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 4 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
23.01.2022, Неділя, 4 тур
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 4 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 2 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 2 - 4 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
30.01.2022, Неділя, 5 тур
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 1 - 6 ФК Метеоріт (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) 1 - 4 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 1 - 2 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) Нет видео
12.02.2022, Субота, 6 тур
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 11 - 0 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 3 - 7 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 6 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 8 - 3 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео