13.09.2019, П’ятниця, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
14.09.2019, Субота, 1 тур |
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 1
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 2
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 3
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
2 - 1
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
17.09.2019, Вівторок, 2 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
6 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
18.09.2019, Середа, 1 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 5
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
19.09.2019, Четвер, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
1 - 0
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
20.09.2019, П’ятниця, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
1 - 5
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.09.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
21.09.2019, Субота, 2 тур |
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
22.09.2019, Неділя, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
2 - 1
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
23.09.2019, Понеділок, 2 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
1 - 1
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
25.09.2019, Середа, 3 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
1 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
28.09.2019, Субота, 3 тур |
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
8 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
6 - 0
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
29.09.2019, Неділя, 3 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
2 - 2
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.09.2019, Неділя, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
0 - 0
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
01.10.2019, Вівторок, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
02.10.2019, Середа, 4 тур |
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
03.10.2019, Четвер, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
0 - 2
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
0 - 6
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
2 - 0
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
05.10.2019, Субота, 4 тур |
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
10.10.2019, Четвер, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
6 - 1
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
12.10.2019, Субота, 5 тур |
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
0 - 3
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
3 - 2
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
3 - 1
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
16.10.2019, Середа, 4 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
3 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.10.2019, Четвер, 5 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
17.10.2019, Четвер, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
1 - 3
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
18.10.2019, П’ятниця, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
1 - 6
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.10.2019, Субота, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
9 - 2
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 1
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
2 - 2
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
6 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
20.10.2019, Неділя, 6 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
23.10.2019, Середа, 7 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 5
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
24.10.2019, Четвер, 7 тур |
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 2
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
26.10.2019, Субота, 7 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 5
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
5 - 2
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
3 - 5
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.10.2019, Понеділок, 7 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
30.10.2019, Середа, 5 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.11.2019, Четвер, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
2 - 2
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
08.11.2019, П’ятниця, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
0 - 8
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
09.11.2019, Субота, 8 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
0 - 4
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
1 - 1
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
5 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
13.11.2019, Середа, 9 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
1 - 5
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
1 - 4
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
7 - 0
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
2 - 4
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
16.11.2019, Субота, 5 тур |
00:00 |
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
1 - 3
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.11.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
6 - 1
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.11.2019, Четвер, 3 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
6 - 0
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
02.07.2020, Четвер, 13 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
- - +
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
+ - -
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
- - -
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
20.07.2020, Понеділок, 10 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
- - -
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
+ - -
|
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
+ - -
|
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
22.07.2020, Середа, 11 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
+ - -
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
- - +
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
- - +
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.07.2020, Середа, 12 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
+ - -
|
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надежда-Nova U-13 (Камянское)
|
- - -
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ Електрометалург U-13 (Нікополь)
|
- - +
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
+ - -
|
ФК Нікополь U-13 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
20.08.2020, Четвер, 11 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
5 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
20.08.2020, Четвер, 10 тур |
00:00 |
ДЮСШ-12 U-13 (Днепр)
|
- - +
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
22.08.2020, Субота, 10 тур |
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
22.08.2020, Субота, 11 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
26.08.2020, Середа, 1 тур |
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
5 - 0
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|
29.08.2020, Субота, 12 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
0 - 3
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
+ - -
|
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
Нет видео
|
02.09.2020, Середа, 13 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2-Перемога (Дніпро)
|
+ - -
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
- - +
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
02.09.2020, Середа, 10 тур |
16:30 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
09.09.2020, Середа, 14 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
+ - -
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-13 (Тернівка)
|
-- : --
|
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
7 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
14.09.2020, Понеділок, 15 тур |
00:00 |
Інтер U-13 (Дніпро)
|
+ - -
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
16.09.2020, Середа, 15 тур |
00:00 |
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
- - +
|
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.09.2020, Субота, 15 тур |
00:00 |
ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
|
- - -
|
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
23.09.2020, Середа, 16 тур |
00:00 |
Академія Ротаня і Зозулі-2014 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Інтер U-13 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-13 (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
Горняк U-13 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
27.09.2020, Неділя, 16 тур |
00:00 |
ФК Енергія-ДЮСШ-7 U-13 (Дніпро)
|
2 - 3
|
Темп U-13 (Тернівка)
|
Нет видео
|