16.09.2018, Неділя, 1 тур |
14:50 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
2 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
14:50 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
5 - 2
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
15:40 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
1 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
15:40 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
2 - 1
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
3 - 1
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
23.09.2018, Неділя, 2 тур |
14:50 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
0 - 2
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
15:40 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
3 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
29.09.2018, Субота, 3 тур |
14:00 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
2 - 2
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
3 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
8 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
17:20 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
1 - 7
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
30.09.2018, Неділя, 3 тур |
10:40 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 2
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11:30 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 6
|
Космос U-11 (Павлоград)
|
Нет видео
|
12:20 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
13:10 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
1 - 0
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:00 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
3 - 1
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
06.10.2018, Субота, 4 тур |
14:00 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
5 - 0
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
0 - 1
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
07.10.2018, Неділя, 4 тур |
14:00 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
0 - 1
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 5
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
1 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
16:30 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
2 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
2 - 2
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
13.10.2018, Субота, 5 тур |
16:30 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 1
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
17:20 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
18:10 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 5
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14.10.2018, Неділя, 5 тур |
15:40 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
0 - 2
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
1 - 2
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
6 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.10.2018, Неділя, 6 тур |
12:20 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
1 - 1
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:10 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
3 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:10 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
3 - 2
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
0 - 1
|
Космос U-11 (Павлоград)
|
Нет видео
|
14:50 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 5
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:50 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
0 - 1
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 11
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
1 - 8
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.10.2018, Неділя, 7 тур |
11:30 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
12:20 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
12:20 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
4 - 0
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:10 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
0 - 0
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:10 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
3 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:00 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
2 - 0
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:00 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
8 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
06.04.2019, Субота, 8 тур |
17:00 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
17:45 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
8 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
18:30 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
07.04.2019, Неділя, 8 тур |
09:00 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
09:50 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
10:40 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11:30 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
3 - 0
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
12:20 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
2 - 0
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
14.04.2019, Неділя, 9 тур |
12:20 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
13:10 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
3 - 2
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
13:10 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
0 - 0
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
14:00 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
1 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:50 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
4 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
15:40 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
0 - 3
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 1
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
17:20 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
17:20 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
0 - 0
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
18:10 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.04.2019, Неділя, 10 тур |
14:00 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
4 - 1
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
14:50 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
3 - 0
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
0 - 5
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 0
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 1
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:20 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
27.04.2019, Субота, 11 тур |
15:50 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 6
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16:40 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
05.05.2019, Неділя, 12 тур |
09:00 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 3
|
Космос U-11 (Павлоград)
|
Нет видео
|
09:50 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
0 - 4
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
10:40 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
1 - 0
|
Космос U-11 (Павлоград)
|
Нет видео
|
12.05.2019, Неділя, 13 тур |
12:20 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
1 - 4
|
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
13:10 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
1 - 3
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
14:00 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
1 - 1
|
СКМД U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|
14:50 |
СКМД U-11 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
15:40 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
0 - 5
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:30 |
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
4 - 1
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
16:30 |
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
1 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
17:20 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
0 - 1
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
19.05.2019, Неділя, 14 тур |
14:30 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
2 - 0
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
14:30 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
Нет видео
|
15:15 |
Космос U-11 (Павлоград)
|
8 - 0
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15:15 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
1 - 4
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
16:00 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
0 - 7
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
16:00 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
Нет видео
|
16:45 |
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
7 - 1
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
16:45 |
Академія Ротаня і Зозулі U-11 (Дніпро)
|
6 - 0
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17:30 |
ДЮСШ-7-Амур U-11 (Дніпро)
|
1 - 4
|
ДЮСШ-7-Локомотив U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
26.05.2019, Неділя, 15 тур |
11:30 |
ДЮСШ U-11 (Петриковка)
|
4 - 1
|
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11:30 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
1 - 1
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
12:20 |
ДЮСШ-7-Океан 2012 (Дніпро)
|
1 - 3
|
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
Нет видео
|
13:10 |
ВПК-Агро U-11 (Магдалиновка)
|
1 - 2
|
МДЮСШ-Спарта U-11 (Днепр)
|
Нет видео
|
13:10 |
Шахтер U-11 (Першотравенск)
|
2 - 2
|
ФК Енергія U-11 (Дніпро)
|
Нет видео
|