15.09.2019, Неділя, 1 тур |
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
0 - 2
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
2 - 0
|
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
4 - 0
|
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
18.09.2019, Середа, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
2 - 1
|
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
Нет видео
|
21.09.2019, Субота, 2 тур |
00:00 |
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
3 - 0
|
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
3 - 1
|
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
22.09.2019, Неділя, 2 тур |
00:00 |
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
1 - 0
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
25.09.2019, Середа, 2 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
2 - 2
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.09.2019, Субота, 3 тур |
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
3 - 3
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
1 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
3 - 1
|
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
Нет видео
|
02.10.2019, Середа, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
4 - 1
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.10.2019, Неділя, 4 тур |
00:00 |
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
1 - 0
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
3 - 0
|
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
07.10.2019, Понеділок, 4 тур |
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
0 - 3
|
Надія U-14 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
10.10.2019, Четвер, 5 тур |
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
0 - 4
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
12.10.2019, Субота, 5 тур |
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
Нет видео
|
17.10.2019, Четвер, 6 тур |
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
7 - 0
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.10.2019, Субота, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
7 - 2
|
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
20.10.2019, Неділя, 6 тур |
00:00 |
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
4 - 5
|
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
Нет видео
|
26.10.2019, Субота, 7 тур |
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
5 - 1
|
Надія U-14 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
27.10.2019, Неділя, 7 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
2 - 3
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
28.10.2019, Понеділок, 7 тур |
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
Нет видео
|
01.11.2019, П’ятниця, 3 тур |
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
0 - 0
|
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
Нет видео
|
02.11.2019, Субота, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
Нет видео
|
03.11.2019, Неділя, 8 тур |
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
9 - 0
|
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
3 - 1
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.11.2019, Понеділок, 8 тур |
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
0 - 1
|
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
11.11.2019, Понеділок, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
1 - 3
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11.11.2019, Понеділок, 5 тур |
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
3 - 2
|
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
Нет видео
|
14.08.2020, П’ятниця, 9 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
4 - 3
|
Надія U-14 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
00:00 |
Олимпик U-14 (Слобожанское)
|
- - +
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-14 (Новомосковськ)
|
- - +
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
+ - -
|
Надія-Nova U-14 (Кам’янске)
|
Нет видео
|
19.08.2020, Середа, 10 тур |
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
3 - 4
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
4 - 3
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
21.08.2020, П’ятниця, 10 тур |
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
4 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
24.08.2020, Понеділок, 11 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
0 - 5
|
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
0 - 4
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
26.08.2020, Середа, 12 тур |
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
5 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
27.08.2020, Четвер, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
+ - -
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
6 - 0
|
Надія U-14 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
28.08.2020, П’ятниця, 13 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
0 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
30.08.2020, Неділя, 13 тур |
00:00 |
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
2 - 3
|
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
31.08.2020, Понеділок, 13 тур |
00:00 |
Інтер U-14 (Дніпро)
|
12 - 5
|
Надія U-14 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
02.09.2020, Середа, 14 тур |
00:00 |
Горняк U-14 (Кривой Рог)
|
1 - 3
|
Інтер U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
1 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбас-84 U-14 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
+ - -
|
МДЮСШ-2008 (Дніпро)
|
Нет видео
|
05.09.2020, Субота, 11 тур |
00:00 |
Надія U-14 (Кам’янське)
|
1 - 2
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-14 (Дніпро)
|
Нет видео
|