22 C
Дніпро
Субота, Липень 2, 2022

Чемпіонат області U-13 (9 на 9)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 И В Н П З Пр Р О
1 12-3--:----:----:----:----:--8-3--:--2-0--:----:----:--3-2--:--3-3--:----:----:--8-2--:--9-4--:--5-3--:----:----:----:----:----:----:--861140202019
2 3-2--:--2--:----:----:----:--0-0--:----:----:----:----:----:----:--6-0--:--3-0--:--3-0--:--3-1--:--1-1--:----:----:----:----:----:----:--75111941516
3 --:----:----:----:--34-3--:--2-1--:----:----:----:----:--0-0--:----:----:--1-5--:----:----:----:----:--5-0--:--7-0--:--5-1--:----:----:--751124101416
4 --:----:----:----:--3-4--:--4--:----:----:----:--2-0--:--3-1--:----:----:--4-0--:----:----:----:----:--2-1--:--5-0--:--1-1--:----:----:--75112071316
5 3-8--:--0-0--:--1-2--:----:----:--50-2--:----:----:----:----:--2-1--:----:----:--1-0--:--6-1--:----:----:--3-0--:----:----:----:----:--85031614215
6 0-2--:----:----:----:----:----:----:--2-0--:--6--:----:--1-0--:----:----:----:----:--2-0--:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--43015239
7 --:----:----:----:----:----:--0-2--:----:----:----:----:--7--:----:----:----:--2-0--:----:----:----:----:----:----:--1-0--:--2-1--:----:----:--43015329
8 2-3--:----:----:--0-0--:--1-3--:----:----:--0-1--:----:----:--83-0--:----:----:----:----:----:----:----:----:--3-0--:--1-1--:----:----:--822310828
9 3-3--:--0-6--:----:----:----:----:--1-2--:----:----:----:----:--0-3--:--9--:----:--2-1--:----:----:--4-2--:----:----:----:----:----:----:--62131017-77
10 --:----:--0-3--:--5-1--:--0-4--:----:----:----:----:--0-2--:----:----:----:----:--10--:----:----:----:----:----:--4-0--:----:----:----:----:--5203910-16
11 2-8--:--0-3--:----:----:----:----:--0-1--:--0-2--:----:----:----:----:--1-2--:----:----:--113-1--:--1-7--:--3-2--:----:----:----:----:--82061026-166
12 4-9--:--1-3--:----:----:----:----:--1-6--:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--1-3--:--124-3--:----:----:--2-0--:----:----:--62041324-116
13 3-5--:--1-1--:--0-5--:--1-2--:----:----:----:----:----:----:----:----:--2-4--:----:----:--7-1--:--3-4--:--131-6--:----:----:----:----:--81161828-104
14 --:----:----:----:--0-7--:--0-5--:--0-3--:----:----:--0-1--:--0-3--:----:----:--0-4--:--2-3--:----:----:--6-1--:--14--:----:----:----:--8107827-193
15 --:----:----:----:--1-5--:--1-1--:----:----:----:----:--1-2--:--1-1--:----:----:----:----:----:----:--0-2--:----:----:----:----:--15--:----:--5023411-72
16 --:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--160

Чемпіонат Дніпропетровської області U-13 (9 на 9) 2021/2022

11.09.2021, Субота, 1 тур
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) 3 - 1 Спорт-Інвест (Дніпро) Нет видео
12.09.2021, Неділя, 1 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 3 - 2 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 1 - 2 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 2 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
15.09.2021, Середа, 1 тур
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 2 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 1 - 1 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Васильківка) 0 - 2 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
18.09.2021, Субота, 2 тур
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 6 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) 2 - 0 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
19.09.2021, Неділя, 2 тур
00:00 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) 0 - 3 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 1 ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 5 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
20.09.2021, Понеділок, 2 тур
00:00 Спорт-Інвест (Дніпро) 4 - 9 СКМД (Дніпро) Нет видео
22.09.2021, Середа, 2 тур
00:00 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) -- : -- ДЮСШ (Васильківка) Нет видео
25.09.2021, Субота, 3 тур
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 0 - 0 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 3 - 1 Спорт-Інвест (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 6 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) Нет видео
25.09.2021, Субота
00:00 ДЮСШ (Васильківка) 0 - 4 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
26.09.2021, Неділя, 3 тур
00:00 СКМД (Дніпро) 3 - 3 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
27.09.2021, Понеділок, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 0 - 2 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
29.09.2021, Середа, 3 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) 2 - 1 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) Нет видео
02.10.2021, Субота, 4 тур
00:00 Спорт-Інвест (Дніпро) 1 - 6 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) 0 - 3 ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 1 - 5 ДЮСШ (Васильківка) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) -- : -- НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 0 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
03.10.2021, Неділя, 4 тур
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) 3 - 2 СКМД (Дніпро) Нет видео
06.10.2021, Середа, 5 тур
00:00 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) 1 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
08.10.2021, П’ятниця, 5 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 1 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
09.10.2021, Субота, 5 тур
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 0 - 1 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Васильківка) 4 - 0 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 3 - 4 Спорт-Інвест (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 0 - 3 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
10.10.2021, Неділя, 5 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) -- : -- ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
13.10.2021, Середа, 6 тур
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 5 - 1 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) Нет видео
15.10.2021, П’ятниця, 6 тур
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) 4 - 2 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
16.10.2021, Субота, 9 тур
00:00 ДЮСШ (Васильківка) 0 - 3 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
16.10.2021, Субота, 6 тур
00:00 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) 0 - 1 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
17.10.2021, Неділя, 6 тур
00:00 СКМД (Дніпро) 8 - 2 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
20.10.2021, Середа, 6 тур
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) -- : -- ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Спорт-Інвест (Дніпро) -- : -- ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) -- : -- ДЮСШ (Васильківка) Нет видео
20.10.2021, Середа, 7 тур
00:00 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) -- : -- ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) Нет видео
23.10.2021, Субота, 7 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) -- : -- ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Васильківка) -- : -- Спорт-Інвест (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 4 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 3 - 8 СКМД (Дніпро) Нет видео
24.10.2021, Неділя, 7 тур
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 3 - 0 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 1 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
31.10.2021, Неділя, 8 тур
00:00 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) 0 - 5 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
31.10.2021, Неділя, 9 тур
00:00 ФК Скорук (Томаківка) 2 - 3 СКМД (Дніпро) Нет видео
03.11.2021, Середа, 8 тур
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) -- : -- ХФК Пенуел (Кривий Ріг) Нет видео
06.11.2021, Субота, 8 тур
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Васильківка) Нет видео
00:00 Спорт-Інвест (Дніпро) -- : -- Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 0 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 5 - 3 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) -- : -- ФК Скорук (Томаківка) Нет видео
10.11.2021, Середа, 9 тур
00:00 ХФК Пенуел (Кривий Ріг) 0 - 2 Спорт-Інвест (Дніпро) Нет видео
13.11.2021, Субота, 9 тур
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 7 - 0 ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) -- : -- ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 Шахтар (Першотравенськ) -- : -- Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
14.11.2021, Неділя, 9 тур
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 7 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео