22 C
Дніпро
Субота, Липень 2, 2022

Зимовий кубок ДЮФЛДО 2009 р.н. група “Б”

Зимовий кубок ДЮФЛДО 2009 р.н. група “Б”

06.12.2021, Понеділок, 1 тур
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 2 - 1 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) 0 - 4 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 0 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 Надія-Рапід (Кам’янське) 0 - 4 Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) Нет видео
13.12.2021, Понеділок, 2 тур
00:00 Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) 5 - 0 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) Нет видео
00:00 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) 3 - 1 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
14.12.2021, Вівторок, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 2 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
15.12.2021, Середа, 2 тур
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 2 Надія-Рапід (Кам’янське) Нет видео
17.12.2021, П’ятниця, 4 тур
00:00 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) 4 - 1 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) Нет видео
18.12.2021, Субота, 3 тур
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) -- : -- Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) Нет видео
20.12.2021, Понеділок, 4 тур
00:00 Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) -- : -- ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
20.12.2021, Понеділок, 7 тур
13:10 ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 0 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
21.12.2021, Вівторок, 4 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 0 - 0 Надія-Рапід (Кам’янське) Нет видео
24.12.2021, П’ятниця, 3 тур
00:00 Надія-Рапід (Кам’янське) 0 - 9 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) Нет видео
25.12.2021, Субота, 5 тур
00:00 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) -- : -- НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) -- : -- Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) Нет видео
27.12.2021, Понеділок, 6 тур
00:00 ДЮСШ (Синельникове) -- : -- ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
12.01.2022, Середа, 3 тур
00:00 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) 2 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
14.01.2022, П’ятниця, 8 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 0 - 2 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
21.01.2022, П’ятниця, 4 тур
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 1 - 2 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
23.01.2022, Неділя, 6 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 0 - 1 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
04.02.2022, П’ятниця, 9 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) 7 - 0 Надія-Рапід (Кам’янське) Нет видео
06.02.2022, Неділя, 7 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) -- : -- ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) Нет видео
06.02.2022, Неділя, 6 тур
00:00 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) 4 - 3 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
08.02.2022, Вівторок, 7 тур
00:00 Надія-Рапід (Кам’янське) 0 - 3 ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
10.02.2022, Четвер, 5 тур
00:00 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) 1 - 1 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
11.02.2022, П’ятниця, 7 тур
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 4 - 1 Надія-Рапід (Кам’янське) Нет видео
15.02.2022, Вівторок, 9 тур
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 2 - 0 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) Нет видео
17.02.2022, Четвер, 9 тур
00:00 Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) 3 - 0 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
18.02.2022, П’ятниця, 5 тур
00:00 ДЮСШ-7 (Дніпро) 1 - 0 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
18.02.2022, П’ятниця, 6 тур
00:00 Надія-Рапід (Кам’янське) 1 - 3 МДЮСШ-Вихор (Дніпро) Нет видео
18.02.2022, П’ятниця, 2 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) 1 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
20.02.2022, Неділя, 8 тур
00:00 Темп-Парус (Тернівка-Дніпро) 2 - 1 ДАФ Дніпро-2010 (Дніпро) Нет видео