25 C
Дніпро
Субота, Липень 2, 2022

Чемпіонат області U-16

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 И В Н П З Пр Р О
1 1--:----:--4-1--:----:----:----:----:--8-2--:--4-0--:--6-0--:--3-2--:----:----:--4-0--:--11-0--:--8-1--:--87014864221
2 --:----:--23-4--:--2-1--:----:----:--6-1--:--0-3--:--1-3--:--2-0--:----:----:--2-0--:--10-2--:--7-2--:--960333161718
3 1-4--:--4-3--:--3--:----:----:----:--5-2--:--1-1--:----:----:--2-2--:--6-0--:--6-1--:--6-2--:----:----:--852131151617
4 --:----:--1-2--:----:----:--43-2--:----:----:--3-3--:--3-3--:--2-1--:--5-1--:--0-1--:----:----:--4-2--:--84222115614
5 --:----:----:----:----:----:--2-3--:--5--:----:----:----:--5-2--:--1-1--:--3-2--:--6-0--:----:----:--5-1--:--64112291313
6 2-8--:--1-6--:--2-5--:----:----:----:----:--61-4--:--1-0--:--3-0--:----:----:--4-3--:--3-3--:----:----:--84131729-1213
7 0-4--:--3-0--:--1-1--:--3-3--:----:----:--4-1--:--7--:----:----:----:----:----:----:----:--10-0--:----:----:--63212191211
8 0-6--:--3-1--:----:----:--3-3--:--2-5--:--0-1--:----:----:--8--:----:--2-0--:--6-0--:----:----:----:----:--73131616010
9 2-3--:--0-2--:--2-2--:--1-2--:--1-1--:--0-3--:----:----:----:----:--91-0--:----:----:--2-1--:----:----:--8224914-58
10 --:----:----:----:--0-6--:--1-5--:--2-3--:----:----:----:----:--0-2--:--0-1--:--108-0--:----:----:--3-0--:--72051417-36
11 0-4--:--0-2--:--1-6--:--1-0--:--0-6--:--3-4--:----:----:--0-6--:----:----:--0-8--:--11--:----:----:----:--8107536-313
12 0-11--:--2-10--:--2-6--:----:----:----:----:--3-3--:--0-10--:----:----:--1-2--:----:----:----:----:--12--:----:--6015842-341
13 1-8--:--2-7--:----:----:--2-4--:--1-5--:----:----:----:----:----:----:----:----:--0-3--:----:----:----:----:--135005627-210

Чемпіонат області U-16 сезон 2021/2022

12.09.2021, Неділя, 1 тур
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) 1 - 2 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 6 - 1 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) Нет видео
13.09.2021, Понеділок, 1 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 1 - 0 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
14.09.2021, Вівторок, 1 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 8 - 1 ФК Нікополь (Нікополь) Нет видео
15.09.2021, Середа, 1 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 2 - 1 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Царичанка) 2 - 3 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
19.09.2021, Неділя, 2 тур
00:00 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) 3 - 4 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 2 - 2 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
20.09.2021, Понеділок, 2 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) 10 - 0 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
21.09.2021, Вівторок, 2 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 0 - 6 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
23.09.2021, Четвер, 2 тур
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) 5 - 1 ДЮСШ (Царичанка) Нет видео
00:00 ФК Нікополь (Нікополь) 2 - 7 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
25.09.2021, Субота, 3 тур
00:00 ДЮСШ (Царичанка) 3 - 0 ФК Нікополь (Нікополь) Нет видео
26.09.2021, Неділя, 3 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 1 - 1 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
27.09.2021, Понеділок, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 3 - 0 Космос (Павлоград) Нет видео
28.09.2021, Вівторок, 3 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 4 - 0 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) Нет видео
29.09.2021, Середа, 3 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 2 - 3 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
30.09.2021, Четвер, 3 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 1 - 3 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
02.10.2021, Субота, 4 тур
00:00 ФК Нікополь (Нікополь) 1 - 5 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
03.10.2021, Неділя, 4 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) 4 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) 2 - 6 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
05.10.2021, Вівторок, 4 тур
00:00 Космос (Павлоград) 2 - 3 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
06.10.2021, Середа, 4 тур
00:00 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) 0 - 2 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
07.10.2021, Четвер, 4 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 2 - 0 ДЮСШ (Царичанка) Нет видео
08.10.2021, П’ятниця, 5 тур
00:00 ФК Нікополь (Нікополь) 2 - 4 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
10.10.2021, Неділя, 5 тур
00:00 ДЮСШ (Царичанка) 8 - 0 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) Нет видео
11.10.2021, Понеділок, 5 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 3 - 3 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
12.10.2021, Вівторок, 5 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 4 - 0 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
13.10.2021, Середа, 5 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 2 - 0 Космос (Павлоград) Нет видео
14.10.2021, Четвер, 5 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 5 - 2 МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
15.10.2021, П’ятниця, 7 тур
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 10 - 2 ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
16.10.2021, Субота, 6 тур
00:00 ДЮСШ (Магдалинівка) -- : -- ДЮСШ-2-Парк (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) 0 - 6 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 1 - 0 ДЮСШ (Царичанка) Нет видео
18.10.2021, Понеділок, 6 тур
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 5 - 2 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
19.10.2021, Вівторок, 6 тур
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) 0 - 11 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
21.10.2021, Четвер, 6 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 3 - 3 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
23.10.2021, Субота, 7 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 1 - 1 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) 0 - 1 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) Нет видео
24.10.2021, Неділя, 7 тур
00:00 ДЮСШ (Царичанка) -- : -- ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
26.10.2021, Вівторок, 7 тур
00:00 МДЮСШ (Дніпро) 4 - 1 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
27.10.2021, Середа, 6 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) 3 - 0 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
28.10.2021, Четвер, 7 тур
00:00 ФК Нікополь (Нікополь) -- : -- МДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
03.11.2021, Середа, 8 тур
00:00 Космос (Павлоград) 1 - 2 ФК Надія-Нова (Кам’янське) Нет видео
06.11.2021, Субота, 8 тур
00:00 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) -- : -- ФК Нікополь (Нікополь) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Новомосковськ) -- : -- ДЮСШ (Царичанка) Нет видео
07.11.2021, Неділя, 8 тур
00:00 ДЮСШ-2 (Дніпро) -- : -- ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) 4 - 3 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
09.11.2021, Вівторок, 9 тур
00:00 МДЮСШ-2 (Дніпро) 6 - 0 ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро) Нет видео
10.11.2021, Середа, 8 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 8 МДЮСШ (Дніпро) Нет видео
13.11.2021, Субота, 9 тур
00:00 ФК Надія-Нова (Кам’янське) 3 - 3 ДЮСШ-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) -- : -- ДЮСШ (Новомосковськ) Нет видео
00:00 ФК Нікополь (Нікополь) -- : -- Космос (Павлоград) Нет видео
14.11.2021, Неділя, 9 тур
00:00 ДЮСШ (Царичанка) 0 - 6 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 6 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео