14.09.2018, П’ятниця, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 2
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
15.09.2018, Субота, 1 тур |
00:00 |
Надія U-12 (Кам’янське)
|
0 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
18.09.2018, Вівторок, 1 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
7 - 5
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
19.09.2018, Середа, 1 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 3
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
2 - 2
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
20.09.2018, Четвер, 1 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
1 - 1
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
22.09.2018, Субота, 2 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
1 - 1
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
24.09.2018, Понеділок, 2 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
5 - 1
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
25.09.2018, Вівторок, 2 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
26.09.2018, Середа, 2 тур |
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
0 - 1
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
28.09.2018, П’ятниця, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 4
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
29.09.2018, Субота, 3 тур |
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 3
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
00:00 |
Надія U-12 (Кам’янське)
|
3 - 5
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
02.10.2018, Вівторок, 3 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
3 - 3
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
03.10.2018, Середа, 3 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
1 - 5
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
04.10.2018, Четвер, 3 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
2 - 1
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
04.10.2018, Четвер, 4 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
5 - 1
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
06.10.2018, Субота, 4 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
07.10.2018, Неділя, 4 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
2 - 1
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
08.10.2018, Понеділок, 4 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
4 - 2
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 5 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
2 - 4
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
11.10.2018, Четвер, 4 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
4 - 2
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
12.10.2018, П’ятниця, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 0
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
13.10.2018, Субота, 5 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
0 - 2
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.10.2018, Середа, 5 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
5 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
1 - 2
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
18.10.2018, Четвер, 6 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
5 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
20.10.2018, Субота, 6 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
2 - 0
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
1 - 1
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
8 - 1
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
24.10.2018, Середа, 6 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
1 - 0
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
26.10.2018, П’ятниця, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
27.10.2018, Субота, 7 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
2 - 1
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
06.11.2018, Вівторок, 7 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
6 - 0
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
07.11.2018, Середа, 7 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
5 - 2
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
1 - 9
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
0 - 2
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
10.11.2018, Субота, 8 тур |
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
2 - 3
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
11.11.2018, Неділя, 8 тур |
00:00 |
Надія U-12 (Кам’янське)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11.11.2018, Неділя, 2 тур |
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
3 - 0
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
12.11.2018, Понеділок, 8 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
2 - 2
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
14.11.2018, Середа, 8 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
4 - 0
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
15.11.2018, Четвер, 8 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
1 - 3
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
06.04.2019, Субота, 9 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
1 - 1
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
6 - 0
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
0 - 3
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
3 - 1
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
0 - 0
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
08.04.2019, Понеділок, 9 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
10.04.2019, Середа, 10 тур |
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
1 - 1
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
6 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
11.04.2019, Четвер, 10 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
6 - 1
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
13.04.2019, Субота, 10 тур |
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
2 - 0
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
17.04.2019, Середа, 11 тур |
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
2 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
0 - 2
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
19.04.2019, П’ятниця, 11 тур |
00:00 |
Надія U-12 (Кам’янське)
|
2 - 3
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
20.04.2019, Субота, 12 тур |
00:00 |
Надія U-12 (Кам’янське)
|
2 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
22.04.2019, Понеділок, 13 тур |
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
2 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
23.04.2019, Вівторок, 13 тур |
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
0 - 0
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
1 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
2 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
25.04.2019, Четвер, 13 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
0 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
26.04.2019, П’ятниця, 12 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
30.04.2019, Вівторок, 14 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
2 - 4
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
2 - 0
|
Надія U-12 (Кам’янське)
|
Нет видео
|
04.05.2019, Субота, 14 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
3 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
05.05.2019, Неділя, 10 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
1 - 1
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
07.05.2019, Вівторок, 14 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
08.05.2019, Середа, 13 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
1 - 1
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
10.05.2019, П’ятниця, 12 тур |
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
1 - 5
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
10.05.2019, П’ятниця, 10 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
0 - 1
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
16.05.2019, Четвер, 15 тур |
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
18.05.2019, Субота, 15 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
1 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
0 - 2
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|
20.05.2019, Понеділок, 15 тур |
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
3 - 0
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
21.05.2019, Вівторок, 15 тур |
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
1 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
24.05.2019, П’ятниця, 16 тур |
00:00 |
Прометей U-12 (Каменское)
|
0 - 2
|
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
Інтер-2 (Дніпро)
|
0 - 3
|
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
Нет видео
|
00:00 |
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
0 - 3
|
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
Нет видео
|
00:00 |
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
0 - 1
|
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
Нет видео
|
26.05.2019, Неділя, 16 тур |
00:00 |
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
1 - 0
|
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
28.05.2019, Вівторок, 17 тур |
00:00 |
Темп U-12 (Терновка)
|
1 - 0
|
МДЮСШ U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
Гірник U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
ФК Нікополь U-12 (Нікополь)
|
Нет видео
|
29.05.2019, Середа, 17 тур |
00:00 |
ДЮСШ-1-Кривбасс-84 U-12 (Кривий Ріг)
|
3 - 0
|
Інтер-2 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Пенуэл U-12 (Кривой Рог)
|
3 - 1
|
ДЮСШ-2 U-12 (Дніпро)
|
Нет видео
|
00:00 |
ХФК Арсенал U-12 (Днепр)
|
3 - 2
|
Прометей U-12 (Каменское)
|
Нет видео
|
01.06.2019, Субота, 17 тур |
00:00 |
ФК Іста ДЮСШ-7 U-12 (Дніпро)
|
5 - 0
|
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
Нет видео
|
02.06.2019, Неділя, 16 тур |
00:00 |
ДЮСШ U-12 (Новомосковськ)
|
0 - 3
|
Темп U-12 (Терновка)
|
Нет видео
|