Календарь первого круга Чемпионата области среди команд 2007 г.р.

2
1083

Чемпіонат Дніпропетровської області
Серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р.
U-12 (2007 р.н.)

Вища ліга

1.МДЮСШ-Зміна (Дніпро)
2. Гірник (Кривий Ріг)
3. ДЮСШ – 12 (Дніпро)
4. ДЮСШ (Новомосковськ)
5. Надія (Кам’янське)
6. ДЮСШ – 2 (Дніпро)
7. Прометей (Кам’янське)
8. Іста – ДЮСШ-7 (Дніпро)
9. ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
10. ФК Нікополь
11. Темп (Тернівка)
12. ДЮСШ – 1 – Кривбас-84 (Кривий Ріг)
13. Інтер (Дніпро)

1 тур

14.09.2018 (п’ятниця)
ДЮСШ – 2 – МДЮСШ — Зміна
15.09.2018 (субота)
Надія – Іста – ДЮСШ – 7
18.09.2018 (вівторок)
Прометей – ДЮСШ
19.09.2018 (середа)
Гірник – Інтер
ДЮСШ – 1 – Кривбас-84 – Нікополь
20.09.2018 (четвер)
ДЮСШ – 12 – ХФК Пенуел

2 тур

22.09.2018 (субота)
Іста-ДЮСШ – 7 – ДЮСШ — 2
ДЮСШ – Гірник
24.09.2018 (понеділок)
Інтер — Надія
25.09.2018 (вівторок)
МДЮСШ — Зміна – ДЮСШ – 12
Темп — Прометей
26.09.2018 (середа)
ХФК Пенуел – ДЮСШ – 1 – Кривбас-84

3 тур

28.09.2018 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Інтер
29.09.2018 (субота)
Гірник – Темп
Надія – ДЮСШ
ДЮСШ – 12 – Іста-ДЮСШ — 7
03.10.2018 (середа)
ДЮСШ – 1 – Кривбас – 84 – МДЮСШ- Зміна
ФК Нікополь – ХФК Пенуел

4 тур

04.10.2018 (четвер)
Прометей — Гірник
06.10.2018 (субота)
ДЮСШ – ДЮСШ — 2
07.10.2018 (неділя)
Іста-ДЮСШ – 7 – ДЮСШ – 1 – Кривбас — 84
Темп – Надія
08.10.2018 (понеділок)
Інтер – ДЮСШ — 12
09.10.2018 (вівторок)
МДЮСШ – Зміна – ФК Нікополь

5 тур

11.10.2018 (четвер)
ДЮСШ – 12 – ДЮСШ
Надія – Прометей
12.10.2018 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Темп
13.10.2018 (субота)
ФК Нікополь – Іста – ДЮСШ – 7
17.10.2018 (середа)
ХФК Пенуел – МДЮСШ-Зміна
ДЮСШ – 1 – Кривбас – 84 – Інтер

6 тур

18.10.2018 (четвер)
Прометей – ДЮСШ — 2
20.10.2018 (субота)
Іста – ДЮСШ – 7 – ХФК Пенуел
Темп – ДЮСШ – 12
Гірник — Надія
24.10.2018 (середа)
ДЮСШ – ДЮСШ – 1 – Кривбас-84
25.10.2018 (четвер)
Інтер – ФК Нікополь

7 тур

25.10.2018 (четвер)
ДЮСШ – 12 — Прометей
26.10.2018 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Гірник
27.10.2018 (субота)
МДЮСШ – Зміна — ДЮСШ – 7 — Іста
07.11.2018 (середа)
ДЮСШ – 1 – Кривбас-84 — Темп
ФК Нікополь – ДЮСШ Н.
ХФК Пенуел – Інтер

8 тур

10.11.2018 (субота)
Темп – ФК Нікополь
Гірник – ДЮСШ – 12
11.11.2018 (неділя)
Надія – ДЮСШ – 2
12.11.2018 (понеділок)
Інтер – ДЮСШ — 12
14.11.2018 (середа)
ДЮСШ – ХФК Пенуел
15.11.2018 (четвер)
Прометей – ДЮСШ – 1 – Кривбас-84

Завантажити календар чемпіонату області серед команд 2007 гр. (Вища ліга)

Перша ліга

1.ДЮСШ-7-Локомотив (Дніпро)
2. Авангард (Жовті Води)
3. ФСК ім. В.М. Шкуренко (Павлоград)
4. Шахтар (Першотравенськ)
5. Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)
6. Дніпроагро (Синельникове)
7. ВПК-Агро (Магдалинівка)
8. ДЮСШ – 12 (Дніпро)
9. ДЮСШ (Покров)
10. ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
11. Космос (Павлоград)
12. ДЮСШ – 7 – Океан (Дніпро)
13. ДЮСШ (Царичанка)
14. Скіфи (Павлоград)
15. Академія Ротаня та Зозулі (Дніпро)

1 тур

15.09.2018 (субота)
ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ Електрометалург
Дніпроагро – Енергія – ДЮСШ – 7
ВПК-Агро – Академія Ротаня та Зозулі
16.09.2018 (неділя)
Космос – ДЮСШ – 7 — Локомотив
ФСК ім. В.М. Шкуренко — Скіфи
17.09.2018 (понеділок)
ДЮСШ – 7 – Океан – ДЮСШ (Царичанка)
20.09.2018 (четвер)
ДЮСШ – 12 – Авангард

2 тур

22.09.2018 (субота)
ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ – 7 – Океан
ДЮСШ (Царичанка) – Космос
Шахтар – Дніпроагро
Скіфи – ДЮСШ – 12
Енергія-ДЮСШ – 7 – ДЮСШ (Покров)
Академія Ротаня та Зозулі – ФСК ім. Шкуренко
ДЮСШ – 7 – Локомотив – ВПК-Агро

3 тур

27.09.2018 (четвер)
ДЮСШ – 12 — Академія Ротаня та Зозулі
29.09.2018 (субота)
Космос – ДЮСШ Електрометалург
ВПК-Агро – ДЮСШ (Царичанка)
ДЮСШ (Покров) – Шахтар
ДЮСШ – 7 –Локомотив — ФСК ім. Шкуренко
Авангард — Скіфи
01.10.2018 (понеділок)
ДЮСШ – 7 – Океан – Енергія-ДЮСШ – 7

4 тур

06.10.2018 (субота)
ДЮСШ (Царичанка) – ДЮСШ (Покров)
ДЮСШ Електрометалург – Дніпроагро
ФСК ім. Шкуренко – Авангард
Скіфи – ВПК-Агро
Академія Ротаня та Зозулі – Космос
Енергія-ДЮСШ – 7 – Шахтар
07.10.2018 (неділя)
ДЮСШ – 7 – Локомотив – ДЮСШ – 7 — Океан

5 тур

11.10.2018 (четвер)
ДЮСШ-12 – ДЮСШ (Царичанка)
13.10.2018 (субота)
Космос – Шахтар
ВПК-Агро – Енергія-ДЮСШ-7
ФСК ім. Шкуренко – ДЮСШ Електрометалург
Авангард – ДЮСШ – 7 – Локомотив
Скіфи – Академія Ротаня та Зозулі
15.10.2018 (понеділок)
ДЮСШ – 7 – Океан — Дніпроагро

6 тур

20.10.2018 (субота)
ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ – 7 – Океан
ДЮСШ-7-Локомотив – Скіфи
ДЮСШ (Царичанка) – Авангард
ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ – 12
Енергія-ДЮСШ – 7 – ФСК ім. Шкуренко
Шахтар – ВПК-Агро
21.10.2018 (неділя)
Дніпроагро — Космос

7 тур

25.10.2018 (четвер)
ДЮСШ-12 – Енергія-ДЮСШ-7
27.10.2018 (субота)
Космос – ДЮСШ (Покров)
ВПК-Агро – Дніпроагро
ФСК ім. Шкуренко – Шахтар
Скіфи – ДЮСШ (Царичанка)
Академія Ротаня та Зозулі
28.10.2018 (неділя)
Авангард – ДЮСШ Електрометалург

8 тур

10.11.2018 (субота)
ДЮСШ Електрометалург – Скіфи
ДЮСШ (Покров) – ВПК-Агро
ДЮСШ (Царичанка) – Академія Ротаня та Зозулі
Енергія-ДЮСШ – 7 – Авангард
Шахтар – ДЮСШ – 12
Дніпроагро – ФСК ім. Шкуренко
12.11.2018 (понеділок)
ДЮСШ – 7 – Океан — Космос

Завантажити календар чемпіонату області серед команд 2007 гр. (Перша ліга)

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ