22 C
Дніпро
Субота, Липень 2, 2022

Перша ліга Чемпіонату області U-14

Перша ліга Чемпіонату області U-14

12.09.2021, Неділя, 1 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) -- : -- Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Динамік-Ювілейний (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Солоне) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 2 - 2 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
14.09.2021, Вівторок, 1 тур
00:00 МДЮСШ-2009 (Дніпро) 0 - 1 СКМД (Дніпро) Нет видео
18.09.2021, Субота, 1 тур
00:00 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) 4 - 1 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) Нет видео
19.09.2021, Неділя, 2 тур
00:00 СКМД (Дніпро) 1 - 3 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Шахтар (Першотравенськ) 1 - 1 Динамік-Ювілейний (Дніпро) Нет видео
22.09.2021, Середа, 2 тур
00:00 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) 1 - 2 ДЮСШ (Солоне) Нет видео
23.09.2021, Четвер, 2 тур
00:00 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) 3 - 4 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
25.09.2021, Субота, 3 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 8 - 3 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) Нет видео
00:00 МДЮСШ-2009 (Дніпро) 0 - 4 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) Нет видео
26.09.2021, Неділя, 3 тур
00:00 Динамік-Ювілейний (Дніпро) 1 - 2 СКМД (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Солоне) 4 - 7 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 4 - 0 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
02.10.2021, Субота, 4 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 4 - 1 МДЮСШ-2009 (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 3 - 1 ДЮСШ (Солоне) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) 1 - 2 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 1 Динамік-Ювілейний (Дніпро) Нет видео
03.10.2021, Неділя, 4 тур
00:00 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) 1 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
09.10.2021, Субота, 5 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) 3 - 3 СКМД (Дніпро) Нет видео
10.10.2021, Неділя, 5 тур
00:00 ДЮСШ (Солоне) 1 - 1 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 МДЮСШ-2009 (Дніпро) 3 - 1 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) Нет видео
00:00 Динамік-Ювілейний (Дніпро) 0 - 1 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 0 - 0 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
16.10.2021, Субота, 6 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 3 - 2 Динамік-Ювілейний (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) 0 - 5 СКМД (Дніпро) Нет видео
17.10.2021, Неділя, 6 тур
00:00 МДЮСШ-2009 (Дніпро) 0 - 2 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
20.10.2021, Середа, 6 тур
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) -- : -- Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Солоне) Нет видео
22.10.2021, П’ятниця, 7 тур
00:00 Динамік-Ювілейний (Дніпро) 0 - 1 МДЮСШ-2009 (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 3 - 1 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
23.10.2021, Субота, 7 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) -- : -- НФК Дніпро-2009 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Солоне) -- : -- ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
24.10.2021, Неділя, 2 тур
00:00 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) 0 - 1 МДЮСШ-2009 (Дніпро) Нет видео
24.10.2021, Неділя, 7 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 1 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) Нет видео
06.11.2021, Субота, 8 тур
00:00 НФК Дніпро-2009 (Дніпро) 3 - 0 СКМД (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) -- : -- Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
07.11.2021, Неділя, 8 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) -- : -- Динамік-Ювілейний (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) 0 - 1 Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро) Нет видео
00:00 МДЮСШ-2009 (Дніпро) -- : -- ДЮСШ (Солоне) Нет видео