25 C
Дніпро
Субота, Липень 2, 2022

Чемпіонат області з футзалу U-10 (2022 р.)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 И В Н П З Пр Р О
1 13-1--:--5-1--:--8-1--:--6-0--:--5-0--:--9-3--:----:----:--4-2--:----:----:--4-05-015-2--:--6-0--:--16-0--:----:----:--12-0--:--12-0--:--1414001101010042
2 1-3--:--21-0--:----:----:--3-0--:--5-1--:--7-2--:--1-0--:--3-1--:--7-0--:--5-1--:----:----:--7-1--:----:----:----:----:----:----:----:----:--109014093127
3 1-5--:--0-1--:--32-1--:--0-4--:--2-0--:--5-1--:----:----:--3-2--:--2-2--:--3-0--:--3-0--:--3-0--:--5-1--:--1-1--:----:----:----:----:--1382330181226
4 1-8--:----:----:--1-2--:--4--:----:--4-2--:--4-1--:----:----:--3-0--:----:----:--3-0--:--6-0--:--7-1--:----:----:----:----:--3-1--:--9-2--:--1080241172424
5 0-6--:--0-3--:--4-0--:----:----:--52-4--:----:----:--4-3--:----:----:--2-1--:----:----:----:----:--4-3--:--7-1--:--4-0--:--2-1--:----:----:--107032922721
6 0-5--:--1-5--:--0-2--:--2-4--:--4-2--:--60-2--:--7-5--:--5-5--:----:----:--1-3--:--3-1--:--4-0--:----:----:--5-2--:----:----:--4-1--:--136163637-119
7 3-9--:--2-7--:--1-5--:--1-4--:----:----:--2-0--:--73-4--:----:----:--3-4--:--0-6--:--4-2--:----:----:--2-1--:--4-4--:--7-1--:--11-0--:--135174347-416
8 --:----:--0-1--:----:----:----:----:--3-4--:--5-7--:--4-3--:--81-9--:--2-3--:----:----:--1-6--:--4-2--:--0-1--:--2-1--:--2-1--:--6-1--:--125073039-915
9 2-4--:--1-3--:--2-3--:--0-3--:----:----:--5-5--:----:----:--9-1--:--91-1--:--2-1--:----:----:----:----:--6-1--:----:----:--8-1--:----:----:--1042436231314
10 --:----:--0-7--:--2-2--:----:----:--1-2--:----:----:--4-3--:--3-2--:--1-1--:--10--:----:----:----:----:----:--4-3--:----:----:--6-0--:----:----:--84222120114
11 0-40-51-5--:--0-3--:--0-3--:----:----:--3-1--:--6-0--:----:----:--1-2--:----:----:--113-3--:--6-1--:----:----:----:----:----:----:--10-1--:--114163028213
12 2-15--:----:----:--0-3--:--0-6--:----:----:--1-3--:--2-4--:--6-1--:----:----:----:----:--3-3--:--121-4--:--7-4--:----:----:--7-1--:--3-0--:--114163244-1213
13 0-6--:--1-7--:--0-3--:--1-7--:--3-4--:--0-4--:----:----:--2-4--:----:----:----:----:--1-6--:--4-1--:--130-0--:----:----:--1-1--:--3-2--:--122281645-298
14 0-16--:----:----:--1-5--:----:----:--1-7--:----:----:--1-2--:--1-0--:--1-6--:--3-4--:----:----:--4-7--:--0-0--:--144-7--:--6-2--:--4-4--:--122282660-348
15 --:----:----:----:--1-1--:----:----:--0-4--:--2-5--:--4-4--:--1-2--:----:----:----:----:----:----:----:----:----:----:--7-4--:--15--:----:----:----:--61231520-55
16 0-12--:----:----:----:----:--1-3--:--1-2--:----:----:--1-7--:--1-2--:--1-8--:--0-6--:----:----:--1-7--:--1-1--:--2-6--:----:----:--16--:----:--10019954-451
17 0-12--:----:----:----:----:--2-9--:----:----:--1-4--:--0-11--:--1-6--:----:----:----:----:--1-10--:--0-3--:--2-3--:--4-4--:----:----:----:----:--1790181162-511

Чемпіонат області з футзалу U-10 (2022 р.)

05.12.2021, Неділя, 1 тур
00:00 Космос (Павлоград) 1 - 3 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 УФК-Парус-2 (Дніпро) 3 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 1 - 6 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 7 - 0 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 6 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 0 - 6 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 2 - 1 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 4 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 0 - 1 Темп (Тернівка) Нет видео
05.12.2021, Неділя, 2 тур
00:00 FC Lime (Павлоград) 2 - 2 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 0 - 11 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 7 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 5 - 5 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 12 - 0 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
12.12.2021, Неділя, 2 тур
00:00 FC Lime (Павлоград) 0 - 4 СКМД (Дніпро) Нет видео
00:00 Шахтар-2 (Першотравенськ) 0 - 4 СКМД (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 4 - 7 Шахтар-2 (Першотравенськ) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 5 FC Lime (Павлоград) Нет видео
18.12.2021, Субота, 3 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 0 - 1 Темп (Тернівка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 1 Шахтар-2 (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Шахтар-2 (Першотравенськ) 4 - 4 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 7 - 2 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
19.12.2021, Неділя, 3 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 1 - 1 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 1 - 10 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 1 - 4 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 3 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 1 - 8 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 4 - 3 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 0 - 4 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 2 - 6 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 1 - 4 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
27.12.2021, Понеділок, 4 тур
00:00 СКМД (Дніпро) 0 - 3 Темп (Тернівка) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 2 - 4 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 5 - 1 Космос (Павлоград) Нет видео
28.12.2021, Вівторок, 4 тур
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 4 - 3 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 4 - 7 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 2 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 7 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ФК Олімпік (Слобожанське) 6 - 0 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
15.01.2022, Субота, 5 тур
00:00 УФК-Парус-2 (Дніпро) 3 - 0 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 0 - 5 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 5 - 0 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 2 - 1 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 2 - 0 Космос (Павлоград) Нет видео
16.01.2022, Неділя, 5 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 3 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 4 - 3 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 2 - 1 ФК Олімпік (Слобожанське) Нет видео
23.01.2022, Неділя, 6 тур
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 1 - 3 Темп (Тернівка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 4 - 4 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 2 - 15 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 2 - 3 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 16 - 0 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 0 - 3 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 0 - 6 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 7 Темп (Тернівка) Нет видео
00:00 ДЮСШ-2 (Синельникове) 2 - 9 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
30.01.2022, Неділя, 7 тур
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 12 - 0 ДЮСШ-2 (Синельникове) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 3 - 1 ДЮСШ (Синельникове) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 0 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 3 - 0 ДЮСШ-2 (Синельникове) Нет видео
00:00 УФК-Парус-2 (Дніпро) 4 - 2 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 8 - 1 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 9 - 1 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 1 - 6 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) Нет видео
05.02.2022, Субота, 8 тур
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 0 - 6 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 0 - 2 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 9 - 3 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 3 - 0 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 УФК-Парус (Дніпро) 5 - 1 FC Lime (Павлоград) Нет видео
06.02.2022, Неділя, 8 тур
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 2 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ФК Надія (Кам’янське) 1 - 1 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) 4 - 2 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
13.02.2022, Неділя, 9 тур
00:00 УФК-Парус-2 (Дніпро) 4 - 1 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 2 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 0 - 3 УФК-Парус-2 (Дніпро) Нет видео
00:00 ДЮСШ-7-Амур (Дніпро) 2 - 4 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 0 - 6 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 3 - 2 ДЮСШ-2 (Синельникове) Нет видео
00:00 НФК Дніпро (Дніпро) 1 - 6 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 7 - 1 ФК Надія (Кам’янське) Нет видео
00:00 ДЮСШ (Синельникове) 0 - 3 FC Lime (Павлоград) Нет видео
19.02.2022, Субота, 10 тур
00:00 Шахтар (Першотравенськ) 0 - 4 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 5 - 1 Шахтар (Першотравенськ) Нет видео
00:00 Темп (Тернівка) 1 - 3 УФК-Парус (Дніпро) Нет видео
20.02.2022, Неділя, 10 тур
00:00 Шахтар-2 (Першотравенськ) 2 - 5 Космос (Павлоград) Нет видео
00:00 FC Lime (Павлоград) 5 - 1 Майстер м’яча (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 7 - 1 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) Нет видео
00:00 СКМД (Дніпро) 4 - 3 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 Шахтар-2 (Першотравенськ) 1 - 1 FC Lime (Павлоград) Нет видео
00:00 НФК Дніпро-Джуніор (Дніпро) 0 - 0 НФК Дніпро (Дніпро) Нет видео
00:00 Майстер м’яча (Дніпро) 3 - 4 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео
00:00 Космос (Павлоград) 7 - 5 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) Нет видео