Дерев’янко Ярослав: ДЮФЛДО зробить все можливе для того, щоб усі змагання, що почались, дійшли до свого логічного завершення, а переможці отримали свої заслужені нагороди»

0
106

Журналіст АФДО під час вимушеної футбольної паузи в наших чемпіонатах поспілкувався з віце-президентом Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області Дерев`янком Ярославом Сергійовичем.

  • Ярослав Сергійович, карантин, напевно, втомив не тільки всю нашу футбольну громадськість, але і весь світ, який теж зробив тривалу паузу. Як змінився Ваш розпорядок дня? Може відкрили для себе якісь нові захоплення?

Починаючи з 2012 р. та проводячи різноманітну роботу у рамках Дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області, я собі не міг уявити що таке взагалі можливо. Були відпустки, були перерви між змаганнями, але я постійно відкривав для себе щось нове та прагнув до розвитку спорту у будь-яких його проявах. Але повного перезавантаження світового футболу і паузи більше ніж 2 місяці у всіх напрямках не міг уявити ніхто. Карантин залишив вдома усіх без винятку, починаючи зі світових зірок та закінчуючи сільськими хлопцями. «Шкіряний» пішов у тривалу відпустку та позбавив людей їх улюбленої гри. Залишається лише вмикати PS4 та брати участь у футбольних баталіях FIFA 20 на екрані телевізору з друзями. Інколи захоплюємось настільки, що вже починає світати, а у нас тільки розпочинається фінал Чемпіонату світу (сміється – ред.)

  • Які є новини про відновлення спортивних заходів в нашій області? Чи є хоч якісь приблизні дати?

Весь футбольний світ переживає кризу. Починаючи з Сан-Марино та закінчуючи Іспанією, безумовно всі хочуть розпочати/продовжити свої внутрішні Чемпіонати. UEFA хоче закінчити Лігу Чемпіонів та Лігу Європи 2019/2020 р., FIFA – провести Чемпіонат світу 2020, а УАФ – довести до логічного завершення змагання ПЛ та ПФЛ. Але світ диктує свої умови, і, заради збереження здоров’я, ми всі залишаємось вдома. Королівський футбольний союз Нідерландів повідомив про дострокове закінчення Чемпіонату 2019/2020 р., Бельгійська влада заборонила футбол у країні до 31 липня. Що буде в Україні, важко сказати зараз. Враховуючи всі поради ВОЗ, UEFA, МОЗ та інших повноважних органів та дивлячись на динаміку розвитку пандемії, будемо приймати виважені рішення, виходячи з обставин.

  • У нас залишилися не дограні тури в рамках Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу та Зимового кубку ДЮФЛДО, також перенесено початок другого кола Чемпіонату Дніпропетровської області та Чемпіонату міста Дніпра. Якщо все-таки в кінці травня/на початку червня уряд країни дозволить проводити спортивні заходи, чи будуть дограватись матчі цих турнірів?

Нещодавно дитячо-юнацька футбольна ліга України повідомила про дострокове припинення Чемпіонату України сезону 2019/2020 рр. у всіх вікових категоріях. Тож навіть якщо уряд країни і дозволить проводити спортивно-масові заходи і цей час припаде на кінець травня/початок червня, я не можу з впевненістю завірити, що ми дограємо всі матчі. Тут не все залежить від нас. Але, ще раз наголошу, що ДЮФЛДО зробить все можливе для того, щоб усі змагання, що почались, дійшли до свого логічного завершення, а переможці отримали свої заслужені нагороди.

  • Як Ви вважаєте, чи зміниться футбол після карантину? І чи переживуть цю пандемію всі наші обласні команди?

Те, що ми побачимо після карантину інший футбол – безперечно. Весь світ проходить зараз процедуру перезавантаження і футбол – не виключення. Піде це на користь чи ні, звичайно, ми всі сподіваємося на краще.

Ярослав Сергійович, які Ви можете порадити заходи застереження для нашого футбольного регіону?

Ще раз для всіх хочу нагадати, що футбол – це наше життя, але не буде життя без здоров’я. Закликаю всіх продовжити залишатися вдома, мити руки та дотримуватися правил гігієни. І тоді, після закінчення пандемії, ми всі разом зустрінемось на футбольних полях та разом, грою у футбол, відсвяткуємо нашу спільну перемогу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ