Календар 2-го кола Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд 2005 р.н.

0
305

Чемпіонат Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р.

U-14 (2005 р.н.) 

  1. МДЮСШ-Камелот (Дніпро)
  2. ДЮСШ – 2 (Дніпро)
  3. ДЮСШ – 12 (Дніпро)
  4. ДЮСШ (Новомосковськ)
  5. ДЮСШ (Покров)
  6. Надія (Камянське)
  7. Гірник (Кривий Ріг)
  8. Космос (Павлоград)
  9. ФК Нікополь
  10. Інтер (Дніпро)
  11. Інтер – 2006 (Дніпро)
  12. ДЮСШ (Васильківка)
  13. ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
  14. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  15. ДЮСШ «Сатурн» (Жовті Води)
  16. Локомотив (Дніпро)

 

9 тур
06.04.2019 (субота)

Космос – Гірник
Інтер-2006 – ДЮСШ-12
ФК Нікополь — ДЮСШ Електрометалург
Інтер – ДЮСШ «Сатурн» (Жовті Води)
Локомотив – ДЮСШ (Васильківка)

07.04.2019 (неділя)

ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ-2
Надія – МДЮСШ-Камелот

08.04.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан — ДЮСШ (Новомосковськ)

 

 10 тур
10.04.2019 (середа)

ДЮСШ Електрометалург – Інтер
ДЮСШ-12 – ФК Нікополь

11.04.2019 (четвер)

МДЮСШ-Камелот – Інтер-2006

12.04.2019 (п’ятниця)

ДЮСШ-2 – Надія

13.04.2019 (субота)

ДЮСШ «Сатурн»  – Локомотив
Гірник – ДЮСШ (Покров)

14.04.2019 (неділя)

ДЮСШ (Новомосковськ) – ДЮСШ (Васильківка)

15.04.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан — Космос

 

11 тур
16.04.2019 (вівторок)

Інтер-2006 – ДЮСШ-2
Інтер – ДЮСШ-12

17.04.2019 (середа)

ФК Нікополь – МДЮСШ-Камелот

Перенесені матчі

17.04.2019 (середа)

Гірник – ДЮСШ (Васильківка)

ДЮСШ (Покров) — Локомотив

11 тур
20.04.2019 (субота)

Космос – ДЮСШ (Новомосковськ)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ-7-Океан
Надія – Гірник
Локомотив — ДЮСШ Електрометалург
ДЮСШ (Васильківка) – ДЮСШ «Сатурн»

Перенесені матчі

23.04.2019 (вівторок)

ДЮСШ-7-Океан – ДЮСШ — 2

12 тур
30.04.2019 (вівторок)

МДЮСШ-Камелот – Інтер

01.05.2019 (середа)

ДЮСШ-12 – Локомотив

02.05.2019 (четвер)

Гірник – Інтер-2006

03.05.2019 (п’ятниця)

ДЮСШ-2 – ФК Нікополь

04.05.2019 (субота)

ДЮСШ (Новомосковськ) – ДЮСШ «Сатурн»
ДЮСШ Електрометалург — ДЮСШ (Васильківка)
Космос – ДЮСШ (Покров)

06.05.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан – Надія

 

13 тур
07.05.2019 (вівторок)

Інтер – ДЮСШ-2

08.05.2019 (середа)

ФК Нікополь – Гірник

ДЮСШ (Васильківка) – ДЮСШ-12

11.05.2019 (субота)

ДЮСШ «Сатурн»  — ДЮСШ (Новомосковськ)
Надія – Космос

Локомотив – МДЮСШ –Камелот

ДЮСШ «Сатурн»  — ДЮСШ Електрометалург

14.05.2019 (вівторок)

Інтер-2006 — ДЮСШ-7-Океан
14 тур
15.05.2019 (середа)

ДЮСШ-12 – ДЮСШ «Сатурн»

Гірник – Інтер

17.05.2019 (п’ятниця)

ДЮСШ-2 – Локомотив

18.05.2019 (субота)

ДЮСШ (Новомосковськ) — ДЮСШ Електрометалург
МДЮСШ –Камелот — ДЮСШ (Васильківка)
ДЮСШ (Покров) – Надія

20.05.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан – ФК Нікополь

21.05.2019 (вівторок)

Космос – Інтер-2006

Перенесені матчі

22.05.2019 (середа)

ДЮСШ (Васильківка) – Інтер

Гірник – ДЮСШ (Новомосковськ)

 

15 тур
22.05.2019 (середа)

ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ-12

25.05.2019 (субота)

Надія — ДЮСШ (Новомосковськ)
Локомотив – Гірник

ДЮСШ (Васильківка) – ДЮСШ-2

ДЮСШ «Сатурн»  – МДЮСШ-Камелот

28.05.2019 (вівторок)

Інтер-2006 – ДЮСШ (Покров)

Інтер — ДЮСШ-7-Океан

29.05.2019 (середа)

ФК Нікополь — Космос

Завантажити календарь Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд 2005 р.н.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ