Підсумки Вищої ліги Чемпіонату області сезону 2020/2021 рр. серед команд U-12

0
50
“ДЮСШ Електрометалург” – переможець Вищої ліги Чемпіонату області U-12

Ми продовжуємо підсумовувати минулий сезон. І сьогодні хочемо представити Вашій увазі результати Вищої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд U-12:

Переможцями Вищої ліги Чемпіонату області U-12 стали вихованці «ДЮСШ Електрометалург» (Нікополь), срібло турніру завоювали павлоградські «Скіфи», а «ДЮСШ-12» (Дніпро) стали бронзовими призерами турніру.

“Скіфи” – срібний призер Вищої ліги Чемпіонату області U-12

У срібному кубку ДЮФЛДО призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)
2 місце – ФА «Ротаня і Зозулі» (Дніпро)
3 місце – «Лідер» (Дніпро)

“ДЮСШ-12” – бронзовий призер Вищої ліги Чемпіонату області U-12

Загалом за сезон команди забили 319 м’ячів та зіграли 96 матчів, тобто у середньому команди забивали по 3 голи у кожній грі. Найбільше голів серед команд турніру забили «ДЮСШ-1-Кривбас-84», на їх рахунку 51 м’яч! А ось найкращий захист за результатами сезону мають «Скіфи», у 7 матчах колектив взагалі не пропустив жодного голу, а в інших – 11. ФК «Нікополь» також став лідером одразу за двома показниками, але, нажаль, негативними, команда забила найменше голів у лізі (10) та пропустила найбільше (71).

Смоляр Владислав (ДЮСШ Електрометалург) – кращий гравець Вищої ліги Чемпіонату області U-12

До речі, протягом сезону було зафіксовано досить багато нічийних результатів – у 19 матчах команди не змогли виявити переможця, а наймиролюбнішою командою ліги стали «Скіфи», 6 поєдинків вони завершили внічию.

Нечипоренко Іван (ДЮСШ-12) – кращий воротар Вищої ліги Чемпіонату області U-12

Найдовша безпрограшна серія матчів минулого сезону тривала 7 поєдинків, такого результату вдалося досягти одразу трьом командам – «Скіфи», «ДЮСШ-12» та «ДЮСШ-2».

Найрезультативнішим та водночас найрозгромнішим матчем сезону стала зустріч «Гірника» з ФК «Нікополь», поєдинок завершився з рахунком 11-1 на користь криворіжців.

Жарий назар (Скіфи) – кращий півзахисник Вищої ліги Чемпіонату області U-12

За підсумками сезону кращим гравцем було визнано Смоляра Владислава (ДЮСШ Електрометалург), кращим нападником став Можуто Ярослав (ДЮСШ-2), кращими воротарями – Нечипоренко Іван (ДЮСШ-12) та Демченко Данило (Надія-Nova), кращим захисником – Тарасюк Сергій (Гірник), а кращим півзахисником – Жарий Назар (Скіфи).

Турнірна таблиця Вищої ліги Чемпіонату області U-12

Залиште відповідь