01.05.2021
Академія ФК «Дніпро», м. Дніпро
11:00 U-12 2009 ПЛ ДЮСШ-12-2 – ДЮСШ Васильківка 2-3
13:00 U-13 2008 ВЛ ФА Ротаня і Зозулі – ХФК Пенуел 4-1
ДЮСШ, смт. Іларіонове
14:00 U-16 2005 ДЮСШ Іларіонове – Космос 1-5
«Молодіжний парк», м. Дніпро
11:00 U-14 2007 ПЛ СКМД – ДЮСШ-7-Зміна 1-0
«Металург», м. Нікополь
12:00 U-12 2009 ПЛ ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ Синельникове 0-4
«Шахтар», м. Павлоград
10:00 U-14 2007 ПЛ Скіфи – МДЮСШ 2-5
«ФСК ім. Шкуренко», м. Павлоград
12:00 U-13 2008 ПЛ ФСК ім. Шкуренко – Надія 2-1
ТПГЛ, м. Тернівка
11:00 U-13 2008 ВЛ Темп – ДЮСШ-12-Локомотив 3-1
СК «Гірник», м. Кривий Ріг
14:30 U-12 2009 г.р. ВЛ Гірник – ФК Нікополь 11-1
03.05.2021
ДЮСШ-4, м. Кривий Ріг
U-13 2008 ВЛ ДЮСШ-4 – Інтер-2009 3-0
«Молодіжний парк», м. Дніпро
11:00 U-13 2008 ВЛ ДЮСШ-7-Амур – ФК Нікополь 1-3
04.05.2021
Клуб ім. Кірова, м. Новомосковськ
11:00 U-14 2007 г.р. ПЛ ДЮСШ Новомосковськ – ВПК-Агро 2-1
«Шахтар», м. Павлоград
11:00 U-12 2009 ВЛ Скіфи – Надія-Nova 3-0
13:00 U-16 2005 Космос- Інтер 1-3
15:00 U-16 2005 Агро-КМР – Лідер 1-0
СШ 21, м. Кам’янське
11:00 U-14 2007 ПЛ ФК Вільногірськ – Надія 1-3
“Металург”, м. Кривий Ріг
11:30 U-12 2009 г.р. ВЛ ДЮСШ-1-Кривбас-84 – ДЮСШ-2 0-2
05.05.2021
«Молодіжний парк», м. Дніпро
15:00 U-12 2009 ПЛ МДЮСШ-Гарт – ДЮСШ Васильківка 0-2
«Металург», м. Нікополь
U-13 2008 ВЛ ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ-1-Кривбасс-84 0-7
“Монтажник”, м. Дніпро
11:00 U-12 2009 г.р. ВЛ МДЮСШ – Інтер 1-1
“Олімпійські резерви”, м. Дніпро
18:30 U-14 2007 р.н. ВЛ Лідер – Темп 0-4
06.05.2021
«Молодіжний парк», м. Дніпро
13:00 U-13 2008 ВЛ ДЮСШ-12-Локомотив – ДЮСШ-2 2-4
ТПГЛ, м. Тернівка
15:00 U-13 2008 ВЛ Темп – ФА Ротаня і Зозулі 1-0
“Гвардейський”, м. Кривий Ріг
U-13 2008 г.р. ВЛ ХФК Пенуел – МДЮСШ 0-4
07.05.2021
ДЮСШ-4, м. Кривий Ріг
U-13 2008 ВЛ ДЮСШ-4 – ФК Нікополь
«Молодіжний парк», м. Дніпро
12:00 U-13 2008 ВЛ ДЮСШ-7-Зміна – Дніпроагро
14:00 U-14 2007 ВЛ ДЮСШ-12 – ДЮСШ Електрометалург
“Олімпійські резерви”, м. Дніпро
18:00 U-14 2007 ВЛ Лідер – ФК Іста-ДЮСШ-7