Результати матчів Чемпіонату області U-16 – U-12 (22-30 травня)

0
33

22.05.2021

ДЮСШ, смт. Васильківка                     

U-16 2005 р.н   ДЮСШ Васильківка – Надія   1-5

«Клуб ім. Кірова», м. Новомосковськ

U-14 2007 г.р. ПЛ           ДЮСШ Новомосковск – СКМД    0-3

«Металург», м. Кривий Ріг    

U-13 2008 г.р. ВЛ            ДЮСШ-4 – ДЮСШ-12-Локомотив   3-0

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-13 2008 г.р. ПЛ           МДЮСШ-2009 – ФСК ім. Шкуренко   3-0
U-14 2007 г.р. ВЛ           ФК Іста-ДЮСШ-7 – ДЮСШ-12    1-3

«Металург», м. Нікополь      

U-16 2005 г.р.                 ДЮСШ Електрометалург – ФА Ротаня і Зозулі   4-0
U-13 2008 г.р. ВЛ            ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ Новомосковськ   2-1
U-12 2009 г.р. ВЛ            ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ-12   2-1

«Олімпійські резерви», м. Дніпро

U-13 2008 г.р. ПЛ           Лидер – СКМД   8-1

СШ 21, м. Кам’янське

U-13 2008 г.р. ПЛ           Надія – ДЮСШ Синельникове   1-0

ТПГЛ, м. Тернівка        

U-14 2007 г.р. ВЛ            Темп – ФК Енергія-ДЮСШ-7   3-2


23.05.2021

«Гірник», м. Кривий Ріг            

U-12 2009 г.р. ВЛ            Горник – Скіфи   1-0

«Металург», м. Кривий Ріг

U-13 2008 г.р. ВЛ            ХФК Пенуел – Дніпроагро   2-1

«Олімпійські резерви», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ПЛ           ДЮСШ-7-Зміна – ВПК-Агро   0-3
U-16 2005 г.р.                Лідер – Космос   3-1

ДЮСШ, м. Синельникове

U-12 2009 г.р. ПЛ           ДЮСШ Синельникове – Надія   4-0

СШ 21, м. Кам’янське

U-14 2007 г.р. ПЛ           Надія – Скіфи   9-2


24.05.2021        

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-13 2008 г.р. ВЛ            ДЮСШ-7-Амур – ДЮСШ-7-Зміна  0-4
U-12 2009 г.р. ПЛ           ФК Іста ДЮСШ-7 – ДЮСШ-12-2   2-2
U-14 2007 г.р. ПЛ           МДЮСШ – Космос    3-0

«Монтажник», м. Дніпро

U-16 2005 г.р.   Інтер – Агро-КМР    2-1
U-13 2008 г.р. ВЛ            Інтер-2009 – МДЮСШ   перенос

СШ 21, м. Кам’янське

U-14 2007 г.р. ВЛ           Надія-Nova – ДЮСШ-12   4-0

ТПГЛ, м. Тернівка

U-13 2008 г.р. ВЛ            Темп – ДЮСШ-2   2-1

Академія ФК «Дніпро», м. Дніпро

U-12 2009 г.р. ВЛ            ФА Ротаня і Зозулі – ДЮСШ-1-Кривбас-84   2-7


25.05.2021

Академія ФК «Дніпро», м. Дніпро

12:00    U-14 2007 г.р. ВЛ            ФА Ротаня і Зозулі  – ХФК Пенуэл   1-0

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-12 2009 г.р. ПЛ           МДЮСШ-Гарт – ДЮСШ Васильківка    0-1
U-12 2009 г.р. ВЛ            МДЮСШ – ФК Нікополь    0-2

«Олімпійські резерви», м. Дніпро

14:00    U-12 2009 г.р. ВЛ            Лідер – Інтер    2-0


26.05.2021

«Авангард», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ВЛ            ФК Енергія-ДЮСШ-7 – ФА Ротаня і Зозулі   0-0

«Металург», м. Кривий Ріг    

U-14 2007 г.р. ВЛ            ХФК Пенуел – ДЮСШ-1-Кривбас-84   1-1
U-13 2008 г.р. ВЛ            ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Темп    0-3

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ПЛ           СКМД – ВПК-Агро    3-0

«Металург», м. Нікополь

U-14 2007 г.р. ВЛ            ДЮСШ-12 – ДЮСШ Електрометалург    0-2

«Олімпійські резерви», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ВЛ            Лідер – Надія-Nova    перенос

«Металург», м. Павлоград   

U-12 2009 г.р. ВЛ            Скіфи -ДЮСШ Електрометалург   перенос

ДЮСШ, м. Синельникове

16:00    U-12 2009 г.р. ПЛ           ДЮСШ Синельникове – СКМД   3-1


27.05.2021

 «Гірник», м. Кривий Ріг            

U-12 2009 г.р. ВЛ            Гірник – Надія-Nova  1-1

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-12 2009 г.р. ПЛ           МДЮСШ-Гарт – Надія   2-4

Монтажник

U-13 2008 г.р. ВЛ           ДЮСШ-7-Зміна – Інтер-2009    0-3


29.05.2021         

ДЮСШ, смт. Іларіонове

U-16 2005 г.р.   ДЮСШ Іларіонове – ДЮСШ Васильківка    3-0

ДЮСШ, смт. Магдалинівка

U-14 2007 г.р. ПЛ    ВПК-Агро – ДЮСШ Новомосковськ   4-7

«Молодіжний парк», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ПЛ            ДЮСШ-7-Зміна – СКМД   0-1
U-13 2008 г.р. ВЛ            МДЮСШ – Темп   4-0

«Металург», м. Нікополь

U-16 2005 г.р.   ДЮСШ Электрометалург – Агро-КМР   1-0

«Олімпійські резерви», м. Дніпро

U-14 2007 г.р. ВЛ            Лидер – Надія-Nova   3-2

 

ДЮСШ, смт. Петриківка       

U-16 2005 г.р.   ДЮСШ Царичанка – ДЮСШ-12   0-2

СШ 128, м. Дніпро

U-12 2009 г.р. ПЛ СКМД – МДЮСШ-Гарт   2-1

СШ 134 , м. Дніпро

U-12 2009 г.р. ПЛ            ДЮСШ-12-2 – ДЮСШ Электрометаллург-2  2-1


30.05.2021         

Академія ФК «Дніпро»

U-12 2009 г.р. ВЛ    ДЮСШ-12 – Гірник    1-0

ДЮСШ, м. Васильківка

U-12 2009 г.р. ПЛ          ДЮСШ Васильківка – ДЮСШ Новомосковськ       0-1

СШ 21, м. Кам’янське

U-12 2009 г.р. ВЛ            Надія-Nova – Скіфи   1-6

 

Залиште відповідь