Вища ліга (Перший етап)
- ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
- Інтер (Дніпро)
- ДЮСШ-12 (Дніпро)
- МДЮСШ (Дніпро)
- ДЮСШ-2 (Дніпро)
- ДЮСШ (Новомосковськ)
- Лідер (Дніпро)
- СКМД (Дніпро)
- ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
- Інтер-2005 (Дніпро)
1 тур
13.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 – ДЮСШ (Новомосковськ)
16.09.2019 (понеділок)
Інтер – ДЮСШ Електрометалург
17.09.2019 (вівторок)
МДЮСШ – Лідер
18.09.2019 (середа)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Інтер-2005
19.09.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 – СКМД
2 тур
21.09.2019 (субота)
Лідер – ДЮСШ-2
ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ-12
22.09.2019 (неділя)
СКМД – МДЮСШ
Інтер-2005 – ДЮСШ
25.09.2019 (середа)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Інтер
3 тур
27.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 – СКМД
28.09.2019 (субота)
ДЮСШ-12 – ДЮСШ-1-Кривбас-84
ДЮСШ (Новомосковськ) – Лідер
29.09.2019 (неділя)
Інтер – Інтер-2005
30.09.2019 (понеділок)
МДЮСШ – ДЮСШ Електрометалург
4 тур
02.10.2019 (середа)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – МДЮСШ
05.10.2019 (субота)
СКМД (Дніпро) – ДЮСШ (Новомосковськ)
ДЮСШ Електрометалург – ДЮСШ-2
07.10.2019 (понеділок)
Інтер-2005 (Дніпро) – Лідер (Дніпро)
Інтер (Дніпро) – ДЮСШ-12 (Дніпро)
5 тур
10.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 – Інтер-2005
МДЮСШ – Інтер
11.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 – ДЮСШ-1-Кривбас-84
12.10.2019 (субота)
ДЮСШ (Нов.) – ДЮСШ Електрометалург
Лідер – СКМД
6 тур
17.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 – МДЮСШ
19.10.2019 (субота)
ДЮСШ Електрометалург – Лідер
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – ДЮСШ (Нов.)
20.10.2019 (неділя)
Інтер-2005 – СКМД
21.10.2019 (понеділок)
Інтер – ДЮСШ-2
7 тур
27.10.2019 (неділя)
СКМД – ДЮСШ Електрометалург
28.10.2019 (понеділок)
МДЮСШ – Інтер-2005
ДЮСШ (Новомосковськ) – Інтер
Лідер – ДЮСШ-1-Кривбас-84
01.11.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 (Дніпро) – ДЮСШ-12 (Дніпро)
8 тур
02.11.2019 (субота)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – СКМД
04.11.2019 (понеділок)
Інтер-2005 – ДЮСШ Електрометалург
Інтер – Лідер
МДЮСШ – ДЮСШ-2
07.11.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 – ДЮСШ (Новомосковськ)
Завантажити календар 2004 р.н. (U-16) Вища ліга
Перша ліга (Перший етап)
- ЦПФ Сталь-Металург (Кам`янське)
- ДЮСШ (Васильківка)
- Зоря (Миколаївка)
- МДЮСШ (Дніпро)
- ДЮСШ (Покров)
- ФК Вільногірськ (Вільногірськ)
- Надія (Кам`янське)
- Космос-Шахтар (Павлоград)
- ДЮСШ-7 (Дніпропетровськ)
- ФК Чемпіони (Дніпро)
1 тур
14.09.2019 (субота)
ЦПФ Сталь-Металург – ФК Чемпіони
ДЮСШ (Васильківка) – ДЮСШ-7
ДЮСШ (Покров) – ФК Вільногірськ
15.09.2019 (неділя)
Зоря – Космос-Шахтар
16.09.2019 (понеділок)
МДЮСШ (Дніпро) – Надія
2 тур
20.09.2019 (п’ятниця)
Надія – ДЮСШ (Покров)
21.09.2019 (субота)
ФК Чемпіони – ФК Вільногірськ
ДЮСШ-7 – Зоря
ЦПФ Сталь-Металург-ДЮСШ (Васильківка)
22.09.2019 (неділя)
Космос-Шахтар (Павлоград) – МДЮСШ
3 тур
28.09.2019 (субота)
ДЮСШ – ФК Чемпіони
Зоря – ЦПФ Сталь-Металург
29.09.2019 (неділя)
ДЮСШ (Покров) – Космос-Шахтар
ФК Вільногірськ – Надія
30.09.2019 (понеділок)
МДЮСШ – ДЮСШ-7
4 тур
05.10.2019 (субота)
Космос-Шахтар – ФК Вільногірськ
ДЮСШ – Зоря
ДЮСШ-7 – ДЮСШ (Покров)
06.10.2019 (неділя)
ЦПФ Сталь-Металург – МДЮСШ
07.10.2019 (понеділок)
ФК Чемпіони (Дніпро) – Надія (Кам`янське)
5 тур
12.10.2019 (субота)
Зоря – ФК Чемпіони
ДЮСШ (Покров) – ЦПФ Сталь-Металург
ФК Вільногірськ – ДЮСШ-7
Надія – Космос-Шахтар
13.10.2019 (неділя)
МДЮСШ – ДЮСШ (Васильківка)
6 тур
19.10.2019 (субота)
ФК Чемпіони – Космос-Шахтар
ДЮСШ-7 – Надія
ЦПФ Сталь-Металург – ФК Вільногірськ
ДЮСШ (Васильківка) – ДЮСШ (Покров)
20.10.2019 (неділя)
Зоря (Миколаївка) – МДЮСШ
7 тур
26.10.2019 (субота)
ДЮСШ (Покров) – Зоря
ФК Вільногірськ – ДЮСШ (Васильківка)
Космос-Шахтар – ДЮСШ-7
27.10.2019 (неділя)
Надія – ЦПФ Сталь-Металург
28.10.2019 (понеділок)
МДЮСШ – ФК Чемпіони
8 тур
09.11.2019 (субота)
ФК Чемпіони – ДЮСШ-7
ЦПФ Сталь-Металург – Космос-Шахтар
ДЮСШ (Васильківка) – Надія
Зоря – ФК Вільногірськ
11.11.2019 (понеділок)
МДЮСШ (Дніпро) – ДЮСШ (Покров)