Учасники та календар Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу серед команд 2008 р.н.

0
481

16 лютого стартує Чемпіонат області з футзалу серед команд 2008 року народження. До вашої уваги участники двох груп:

 Група А

  1. ФК Парус-УФК (Дніпро)
  2. МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
  3. Локомотив-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  4. Дніпроагро (Синельникове)
  5. Прометей (Камянське)
  6. Темп (Тернівка)
  7. ФА Ротаня та Зозулі (Дніпро)
  8. Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  9. ДЮСШ-7 (Дніпро)

 Група Б

  1. МДЮСШ-Зміна (Дніпро)
  2. ДЮСШ-12 (Дніпро)
  3. Лідер (Дніпро)
  4. ФК Нікополь (Нікополь)
  5. Олімпік (Слобожанське)
  6. Шахтар (Першотравенськ)
  7. Іста-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  8. ДЮСШ-7-Амур (Дніпро)
  9. МДЮСШ-Вихор-2 (Дніпро)

16.02.2019 (субота)

9:00 Лідер – Олімпік
9:30 Олімпік – ДЮСШ-12
10:00 ДЮСШ-12 – Лідер
10:30 Прометей – Парус-УФК
11:00 Прометей – Дніпроагро
11:30 Парус-УФК – Дніпроагро
12:00 ФК Нікополь – Шахтар
12:30 Шахтар – Іста-ДЮСШ-7
13:00 ФК Нікополь — Іста-ДЮСШ-7
13:30 Темп – ФА Ротаня і Зозулі
14:00 ФА Ротаня і Зозулі – Енергія-ДЮСШ-7
14:30 Енергія-ДЮСШ-7 – Темп
15:00 МДЮСШ-Зміна – ДЮСШ-7-Амур
15:30 ДЮСШ-7-Амур – МДЮСШ-Вихор-2
16:00 МДЮСШ-Зміна – МДЮСШ-Вихор-2
16:30 МДЮСШ-Вихор – ДЮСШ-7
17:00 Локомотив-ДЮСШ-7 – МДЮСШ-Вихор
17:30 Локомотив-ДЮСШ-7 – ДЮСШ-7

02.03.2019 (субота)

9:00 Енергія-ДЮСШ-7 – ДЮСШ-7
9:30 Дніпроагро – ДЮСШ-7
10:00 Енергія-ДЮСШ-7 – Дніпроагро
10:30 Парус-УФК – ФА Ротаня і Зозулі
11:00 Парус-УФК – Локомотив-ДЮСШ-7
11:30 Локомотив-ДЮСШ-7– ФА Ротаня і Зозулі
12:00 ФК Нікополь – Олімпік
12:30 ФК Нікополь – МДЮСШ-Вихор-2
13:00 Олімпік — МДЮСШ-Вихор-2
13:30 МДЮСШ-Вихор – Темп
14:00 Темп – Прометей
14:30 Прометей – МДЮСШ-Вихор
15:00 Шахтар – ДЮСШ-12
15:30 МДЮСШ-Зміна – Шахтар
16:00 ДЮСШ-12 – МДЮСШ-Зміна
16:30 ДЮСШ-7-Амур – Лідер
17:00 Іста-ДЮСШ-7– Лідер
17:30 ДЮСШ-7-Амур – Іста-ДЮСШ-7

09.03.2019 (субота)

9:00 ДЮСШ-12 – МДЮСШ-Вихор-2
9:30 Іста-ДЮСШ-7– МДЮСШ-Вихор-2
10:00 ДЮСШ-12 – Іста-ДЮСШ-7
10:30 МДЮСШ-Зміна – Лідер
11:00 Шахтар – Олімпік
11:30 ФК Нікополь – Лідер
12:00 ФК Нікополь – ДЮСШ-7-Амур
12:30 ДЮСШ-7-Амур – Шахтар
13:00 МДЮСШ-Зміна — Олімпік
13:30 Дніпроагро – Темп
14:00 Прометей – Локомотив-ДЮСШ-7
14:30 Темп – Парус-УФК
15:00 Дніпроагро – Локомотив-ДЮСШ-7
15:30 Прометей – Енергія-ДЮСШ-7
16:00 Парус-УФК – ДЮСШ-7
16:30 Енергія-ДЮСШ-7– МДЮСШ-Вихор
17:00 ФА Ротаня і Зозулі – ДЮСШ-7
17:30 ФА Ротаня і Зозулі – МДЮСШ-Вихор

16.03.2019 (субота)

9:00 Локомотив-ДЮСШ-7– Енергія-ДЮСШ-7
9:30 Енергія-ДЮСШ-7– Парус-УФК
10:00 Локомотив — Темп
10:30 Парус-УФК – МДЮСШ-Вихор
11:00 Темп – ДЮСШ-7
11:30 ДЮСШ-7– Прометей
12:00 МДЮСШ-Вихор – Дніпроагро
12:30 Прометей – ФА Ротаня і Зозулі
13:00 Дніпроагро — ФА Ротаня і Зозулі
13:30 Шахтар – МДЮСШ-Вихор-2
14:00 МДЮСШ-Вихор-2– Лідер
14:30 Шахтар – Лідер
15:00 ФК Нікополь – ДЮСШ-12
15:30 ФК Нікополь – МДЮСШ-Зміна
16:00 ДЮСШ-12 – ДЮСШ-7-Амур
16:30 МДЮСШ-Зміна – Іста-ДЮСШ-7
17:00 ДЮСШ-7-Амур – Олімпік
17:30 Олімпік – Іста-ДЮСШ-7

23.03.2019 (субота)

9:00 8 місце групи А – 7 місце групи Б
9:30 7 місце групи А – 8 місце групи Б
10:00 Матч за 15-16 місце
10:30 Матч за 13-14 місце
11:00 6 місце групи А – 5 місце групи Б
11:30 5 місце групи А – 6 місце групи Б
12:00 Матч за 11-12 місце
12:30 Матч за 9-10 місце
13:00 4 місце групи А – 3 місце групи Б
13:30 3 місце групи А – 4 місце групи Б
14:00 Матч за 7-8 місце
14:30 Матч за 5-6 місце
15:00 2 місце групи А – 1 місце групи Б
15:30 1 місце групи А – 2 місце групи Б
16:00 Матч за 3-4 місце
16:30 Матч за 1-2 місце

Завантажити календар Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу серед команд 2008 р.н.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ