24 лютого розпочинається Чемпіонат області з футзалу серед команд 2009 року народження. До вашої уваги участники двох груп:
Група А
- ФК Темп (Тернівка)
- ДЮСШ-12 (Дніпро)
- Прометей (Кам’янське)
- Сокол (Павлоград)
- МДЮСШ В (Дніпро)
- Олімпік (Слобожанське)
- Монтажник (Дніпро)
Група Б
- МДЮСШ (Дніпро)
- Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)
- Інтер (Дніпро)
- Арсенал (Дніпро)
- Парус-УФК (Дніпро)
- Дніпроагро (Синельникове)
- Іста-ДЮСШ-7 (Дніпро)
24.02.2019 (неділя)
9:00 Енергія-ДЮСШ-7 – Арсенал
9:30 Енергія-ДЮСШ-7 – МДЮСШ
10:00 Арсенал – Інтер
10:30 МДЮСШ – Інтер
11:00 Парус-УФК – Іста ДЮСШ 7
11:30 Іста ДЮСШ 7 – Дніпроагро
12:00 Парус-УФК – Дніпроагро
12:30 Прометей – ДЮСШ-12
13:00 ДЮСШ-12 – ФК Темп
13:30 Прометей – ФК Темп
14:00 Сокол – МДЮСШ В
14:30 МДЮСШ В – Монтажник
15:00 Сокол – Олімпік
15:30 Монтажник – Олімпік
03.03.2019 (неділя)
9:00 Олімпік – ДЮСШ-12
9:30 ДЮСШ-12 – МДЮСШ В
10:00 Олімпік – МДЮСШ В
10:30 ФК Темп – Сокол
11:00 ФК Темп – Монтажник
11:30 Сокол – Прометей
12:00 Монтажник – Прометей
12:30 МДЮСШ – Іста-ДЮСШ-7
13:00 МДЮСШ – Арсенал
13:30 Іста-ДЮСШ-7 – Арсенал
14:00 Парус-УФК – Енергія-ДЮСШ-7
14:30 Парус-УФК – Інтер
15:00 Дніпроагро – Енергія-ДЮСШ-7
15:30 Дніпроагро – Інтер
10.03.2019 (неділя)
9:00 МДЮСШ – Парус-УФК
9:30 Парус-УФК – Арсенал
10:00 МДЮСШ – Дніпроагро
10:30 Арсенал – Дніпроагро
11:00 Інтер – Енергія-ДЮСШ-7
11:30 Інтер – Іста-ДЮСШ-7
12:00 Іста-ДЮСШ-7 – Енергія-ДЮСШ-7
12:30 Сокол – ДЮСШ-12
13:00 ДЮСШ-12 – Монтажник
13:30 Сокол – Монтажник
14:00 ФК Темп – МДЮСШ В
14:30 МДЮСШ В – Прометей
15:00 ФК Темп – Олімпік
15:30 Олімпік – Прометей
17.03.2019 (неділя)
9:00 7 місце групи А – 7 місце групи Б
9:30 6 місце групи А – 5 місце групи Б
10:00 5 місце групи А – 6 місце групи Б
10:30 Матч за 11-12 місце
11:00 Матч за 9-10 місце
11:30 3 місце групи А – 4 місце групи Б
12:00 4 місце групи А – 3 місце групи Б
12:30 Матч за 7-8 місце
13:00 Матч за 5-6 місце
13:30 1 місце групи А – 2 місце групи Б
14:00 1 місце групи Б – 2 місце групи А
14:30 Матч за 3-4 місце
15:00 Матч за 1-2 місце
Завантажити календар Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу сред команд 2009 р.н.