2 ігровий день Фестивалів футболу!

0
95

Календар ігор 2 ігрового дня фествалів футболу серед юнацьких команд 2011 та 2012 р.н.:

18.09.2021 (Субота)
Монтажник
12:00 2012 г.р. ДЮСШ-7-Океан (Каліберда) – Олімпік
12:45 2012 г.р. ДЮСШ-7-Океан (Каліберда) – ДЮСШ-7
13:30 2012 г.р. ДЮСШ-7 – Олімпік

12:00 2011 г.р. Лайм – Интер
12:45 2011 г.р. Лайм – ДЮСШ-4
13:30 2011 г.р. Интер – ДЮСШ-7-Океан
14:15 2011 г.р. ДЮСШ-4 – ДЮСШ-7-Океан

18.09.2021 (Субота)
Кам’янське СШ 21
10:00 2011 г.р. Надія – МДЮСШ
10:45 2011 г.р. Надія – Динамік
11:30 2011 г.р. Динамік – МДЮСШ

10:00 2012 г.р. Надія – ФК Нікополь
10:45 2012 г.р. ФК Нікополь- Космос
11:30 2012 г.р. Надія – Космос

19.09.2021 (Неділя)
Синельникове СШ 7 2012 г.р.
15:00 ДЮСШ – 7 -Океан (Матвєєв) – ДЮСШ Синельникове
15:45 ДЮСШ – 7 – Океан (Матвєєв) – ДЮСШ – 2 Синельникове
16:30 ДЮСШ Синельникове – ДЮСШ – 2 (Синельникове)

19.09.2021 (Неділя)
Придніпровське 2011 г.р.
10:00 ДЮСШ Червоногригор’ївка – ФК Нікополь-2
10:45 Академія Ротаня і Зозулі – ФК Нікополь
11:30 ДЮСШ Червоногригор’ївка – Академія Ротаня і Зозулі
12:15 ФК Нікополь- 2 – Академія Ротаня і Зозулі-2
13:00 ФК Нікополь – Академія Ротаня і Зозулі

19.09.2021 (Неділя)
ДЮСШ Магдалинівка 2011 г.р.
10:00 ДЮСШ Магдалинівка – СКМД
10:45 ДЮСШ Магдалиновка – НФК Дніпро П-Ч
11:30 НФК Дніпро П-Ч – СКМД

19.09.2021 (Неділя)
Солоне
2012 г.р.
10:00 ДЮСШ Солоне – ДЮСШ-7-Океан (Кравченко)
10:45 ДЮСШ-7-Океан (Кравченко) – Академія Ротаня і Зозулі
11:30 Академія Ротаня і Зозулі – ДЮСШ Солоне

2011 г.р.
12:15 ДЮСШ Солоне – ХФК Пенуел
13:00 ДЮСШ-2 – ДЮСШ Солоное
13:45 ХФК Пенуел – ДЮСШ – 2

19.09.2021 (Неділя)
Новомосковськ 2011 г.р.
9:00 НФК Дніпро – ДЮСШ Новомосковськ
9:45 ДЮСШ Новомосковськ – ДЮСШ Синельникове
10:30 НФК Дніпро – ДЮСШ Синельникове-2
11:15 ДЮСШ Синельникове – Темп
12:30 ДЮСШ Синельникове – 2 – Темп

2012 г.р.
13:15 ДЮСШ-2-Покровський – ДЮСШ-2 Новомосковськ
14:00 ДЮСШ-2-Схід – ДЮСШ-2 Новомосковськ
14:45 ДЮСШ-2-Покровський – Лайм
15:30 ДЮСШ-2-Схід – ДЮСШ Новомосковськ
16:15 Лайм – ДЮСШ Новомосковськ

Залиште відповідь