Розпочались Фестивалі футболу Дніпропетровської області з футболу

0
22

11 вересня на стадіонах “Монтажник” Дніпро та “Надія “Кам’янське стартували наймасовіші турніри Дніпропетровської області – феставалі футболу серед юнаків 2011 та 2012 років народження!

Склад учасників юнацьких команд 2011 р.н.:

1 ДЮСШ Новомосковськ (Новомосковськ)
2 ДЮСШ (Магдалинівка)
3 ДЮСШ (Царичанка)
4 ДЮСШ (Синельникове)
5 ДЮСШ-2 Дніпро (Дніпро)
6 ДЮСШ (Солоне)
7 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
8 ДЮСШ-4 (Кривий Ріг)
9 СКМД (Дніпро)
10 ФК Нікополь (Нікополь)
11 ФК Нікополь-2 (Нікополь)
12 Надія (Кам`янське)
13 Динамік (Дніпро)
14 ДЮСШ-7 (Дніпро)
15 МДЮСШ-СК Тополь (Дніпро)
16 МДЮСШ-ФК Тополь (Дніпро)
17 Темп (Тернівка)
18 FC Lime (Павлоград)
19 НФК Дніпро (Дніпро)
20 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
21 Інтер (Дніпро)
22 ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
23 МДЮСШ (Дніпро)
24 ДЮСШ-2-Покровський (Дніпро)
25 ДЮСШ-2 (Синельникове)
26 НФК Дніпро (Підгородне-Чумаки) (Підгороднє)
27 Академія Ротаня і Зозулі-2 (Дніпро)
28 ДЮСШ (Червоногригорівської ОТГ)

Склад учасників юнацьких команд 2012 р.н.:

1 ДЮСШ Новомосковськ (Новомосковськ)
2 ДЮСШ-2 (Синельникове)
3 Космос (Павлоград)
4 ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
5 Надія (Кам`янське)
6 ДЮСШ-7-Океан-2 (Дніпро)
7 МДЮСШ-Гарт (Дніпро)
8 FC Lime (Павлоград)
9 Темп (Тернівка)
10 ДЮСШ-7 (Дніпро)
11 ДЮСШ (Синельникове)
12 Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
13 Олімпік (Слобожанське)
14 ДЮСШ (смт Солоне)
15 ДЮСШ-7-Океан – 3 (Дніпро)
16 ДЮСШ-2-Покровський (Дніпро)
17 ДЮСШ-2-Схід (Дніпро)

 

Календар першого ігрового дня

11.09.2021

Дніпро, ст. “Монтажник”
11.09.2021 г.р.
14:30 2011 г.р. ДЮСШ-4 – Інтер
14:30 2012 г.р. Космос – ДЮСШ-7

15:15 2011 г.р. ДЮСШ-2 – Інтер
15:15 2012 г.р. Космос – ДЮСШ-7-Океан-2

16:00 2011 г.р. ДЮСШ-2 -ДЮСШ-4
16:00 2012 г.р. ДЮСШ-7 – ДЮСШ Солоне

16:45 2012 г.р. ДЮСШ-7-Океан-2 – ДЮСШ Солоне

Кам’янське, ст “Надія” (СШ 21)
11.09.2021 г.р.
10:00 2011 г.р. Надія- МДЮСШ-ФК Тополь

10:45 2011 г.р. Надія – МДЮСШ-СК-Тополь
10:45 2012 г.р. ДЮСШ-7 – Академія Ротаня і Зозулі

11:30 2011 г.р. СКМД – МДЮСШ-ФК Тополь
11:30 2012 г.р. Надія – Академія Ротаня і Зозулі

12:15 2011 г.р. СКМД-МДЮСШ-СК Тополь
12:15 2012 г.р. Надежда – ДЮСШ-7

12.09.2021

Синельникове, ст “СШ 7”
12.09.2021
10:00 2012 г.р. Синельникове – 2 – ДЮСШ-7-Океан
10:50 2012 г.р. Синельникове – ДЮСШ-7-Океан
11:40 2012 г.р. Синельникове-2 – Лайм
12:30 2012 г.р. Синельникове – Лайм
13:20 2011 г.р. Синельникове – Лайм
14:10 2011 г.р. Синельникове-2 – Лайм
15:00 2011 г.р. Синельникове – МДЮСШ
15:50 2011 г.р. Синельникове-2 – МДЮСШ

Новомосковськ, ст “ДЮСШ”
12.09.2021
9:00 2011 г.р. ДЮСШ Новомосковськ – Академія Ротаня і Зозулі
9:50 2011 г.р. ДЮСШ Новомосковськ – Академія Ротаня і Зозулі-2
10:40 2011 г.р. Динамік – Академія Ротаня і Зозулі
11:30 2011 г.р. Динамік – Академія Ротаня і Зозулі – 2
12:20 2011 г.р. ХФК Пенуел – ДЮСШ Червоногригорівська ОТГ
13:10 2011 г.р. ДЮСШ Червоногригорівська ОТГ – ДЮСШ Царичанка
14:00 2011 г.р. ДЮСШ Царичанка – ХФК Пенуел
14:50 2012 г.р. ДЮСШ Новомосковськ – Олімпік
15:40 2012 г.р. МДЮСШ-Гарт – Олімпік
16:30 2012 г.р. МДЮСШ-Гарт – ДЮСШ Новомосковськ

 

Залиште відповідь