Календар 2-го кола Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд 2007 р.н. Перша ліга

0
215

Чемпіонат Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р. U-12 (2007 р.н.)

Перша ліга

  1. ДЮСШ-7-Локомотив (Дніпро)
  2. ФСК ім. В.М. Шкуренко (Павлоград)
  3. Шахтар (Першотравенськ)
  4. Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  5. Дніпроагро (Синельникове)
  6. ВПК-Агро (Магдалинівка)
  7. ДЮСШ – 12 (Дніпро)
  8. ДЮСШ (Покров)
  9. ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
  10. Космос (Павлоград)
  11. ДЮСШ – 7 – Океан (Дніпро)
  12. ДЮСШ (Царичанка)
  13. Скіфи (Павлоград)
  14. Академія Ротаня та Зозулі (Дніпро)


Перенесені матчі

04.04.2019 (четвер)

ДЮСШ-12 (Г) — ДЮСШ-7-Локомотив

9 тур
06.04.2019 (субота)

ВПК-Агро — ДЮСШ Електрометалург
Академія Ротаня та Зозулі – ДЮСШ (Покров)
Космос – Енергія-ДЮСШ-7
ДЮСШ (Царичанка) – ФСК ім. Шкуренко
Скіфи – Дніпроагро

Перенесені матчі 06.04.2019 (субота)

ДЮСШ-7-Локомотив — ДЮСШ (Покров)

10.04.2019 (середа)

Шахтер – ДЮСШ-7-Локомотив

11.04.2019 (четвер)

ДЮСШ-12 (Г) – ДЮСШ-7-Океан

 

10 тур
13.04.2019 (субота)

ДЮСШ Електрометалург — Академія Ротаня та Зозулі
ДЮСШ (Царичанка) — Енергія-ДЮСШ-7
ФСК ім. Шкуренко — ДЮСШ-12 (Г)
Космос — ВПК-Агро
Дніпроагро — ДЮСШ-7-Локомотив

14.04.2019 (неділя)

ДЮСШ (Покров) – Скіфи

15.04.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан – Шахтер

 

11 тур
20.04.2019 (субота)

Енергія-ДЮСШ-7 – Скіфи
ФСК ім. Шкуренко – Космос
ДЮСШ-7-Локомотив — ДЮСШ (Царичанка)
ДЮСШ-12 (Г) – Дніпроагро

21.04.2019 (неділя)

ВПК-Агро — ДЮСШ (Покров)

Шахтер — ДЮСШ Електрометалург

Академія Ротаня та Зозулі — ДЮСШ-7-Океан

 

12 тур
01.05.2019 (середа)

Скіфи – Шахтер
ДЮСШ (Царичанка) — ДЮСШ Електрометалург
ДЮСШ-7-Океан — ВПК-Агро
Космос — ДЮСШ-12 (Г)
Дніпроагро — Академія Ротаня та Зозулі
ДЮСШ (Покров) — ФСК ім. Шкуренко
Енергія-ДЮСШ-7 — ДЮСШ-7-Локомотив

 

 13 тур
02.05.2019 (четвер)

ДЮСШ-12 (Г) — ДЮСШ (Покров)

04.05.2019 (субота)

Скіфи — ДЮСШ-7-Океан
ФСК ім. Шкуренко — ВПК-Агро
ДЮСШ Електрометалург — Енергія-ДЮСШ-7
Академія Ротаня та Зозулі – Шахтер

05.05.2019 (неділя)

ДЮСШ (Царичанка) – Дніпроагро
ДЮСШ-7-Локомотив – Космос

 

14 тур
11.05.2019 (субота)

Енергія-ДЮСШ-7 — Академія Ротаня та Зозулі
Шахтер — ДЮСШ (Царичанка)
ВПК-Агро — ДЮСШ-12 (Г)
Космос – Скіфи
ДЮСШ (Покров) – Дніпроагро

13.05.2019 (понеділок)

ДЮСШ-7-Океан — ФСК ім. Шкуренко

ДЮСШ-7-Локомотив — ДЮСШ Електрометалург

Перенесені матчі

17.04.2019 (середа)

ДЮСШ (Покров) – Шахтер
ВПК-Агро — Дніпроагро

 

2 Етап

1 тур
18.05.2019 (субота) *

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 7 місце
  4. 6 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 11 місце
  6. 10 місце – 12 місце

2 тур
25.05.2019 (субота) *

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 2 місце – 3 місце
  3. 8 місце – 5 місце
  4. 6 місце – 7 місце
  5. 12 місце – 9 місце
  6. 10 місце – 11 місце

3 тур
01.06.2019 (субота) *

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 7 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 10 місце
  6. 11 місце – 12 місце

* Базові дати проведення турів

 Завантажити календар 2-го кола Чемпіонату Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р. U-12 (2007 р.н.)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ