Календар 2-го кола Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд 2007 р.н. Вища ліга

0
493

Чемпіонат Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р.

U-12 (2007 р.н.)

Вища ліга

  1. МДЮСШ-Зміна (Дніпро)
  2. Гірник (Кривий Ріг)
  3. ДЮСШ – 12 (Дніпро)
  4. ДЮСШ (Новомосковськ)
  5. Надія (Камянське)
  6. ДЮСШ – 2 (Дніпро)
  7. Прометей (Камянське)
  8. Іста – ДЮСШ-7 (Дніпро)
  9. ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
  10. ФК Нікополь
  11. Темп (Тернівка)
  12. ДЮСШ – 1 – Кривбас-84 (Кривий Ріг)
  13. Інтер (Дніпро)

                       

9 тур
06.04.2019 (субота)

ДЮСШ (Новомосковськ) — МДЮСШ – Зміна
ДЮСШ – 1 – Кривбас-84 — Надія
ХФК Пенуел – Гірник
Іста ДЮСШ – 7 – Темп
ФК Нікополь – ДЮСШ-12
Інтер – Прометей

 

10 тур
09.04.2019 (вівторок)

МДЮСШ – Зміна — Інтер
ДЮСШ (Новомосковськ) – Темп

10.04.2019 (середа)

Гірник – ФК Нікополь
ДЮСШ–1–Кривбас-84 – ДЮСШ-2

11.04.2019 (четвер)

ДЮСШ-12 – Надія

13.04.2019 (субота)

ДЮСШ (Новомосковськ) — Іста ДЮСШ – 7
Темп – ХФК Пенуел

 

11 тур
17.04.2019 (середа)

Гірник — ДЮСШ–1–Кривбас-84
Темп – МДЮСШ-Зміна
Надія — ФК Нікополь
ХФК Пенуел – ДЮСШ-2
Прометей — Іста ДЮСШ – 7

 

12 тур
19.04.2019 (п’ятниця)

ДЮСШ-2 – ДЮСШ-12

20.04.2019 (субота)

 Іста  ДЮСШ – 7 – Гірник
Надія – Прометей

22.04.2019 (понеділок)

Інтер – ФК Нікополь

 

13 тур
22.04.2019 (понеділок)

ДЮСШ-12 — ДЮСШ – 1 – Кривбас-84
МДЮСШ-Зміна – Прометей

23.04.2019 (вівторок)

 ФК Нікополь – ДЮСШ-2
ХФК Пенуел – Надія
Гірник – МДЮСШ-Зміна
Темп – Інтер

 

14 тур
30.04.2019 (вівторок)

МДЮСШ-Зміна – Надія
Прометей – ХФК Пенуел

04.05.2019 (субота)

Іста ДЮСШ – 7 – Інтер
ФК Нікополь – Прометей

 

2 Етап

1 тур
11.05.2019 (субота) *

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 7 місце
  4. 6 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 11 місце
  6. 10 місце – 12 місце

2 тур
18.05.2019 (субота) *

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 2 місце – 3 місце
  3. 8 місце – 5 місце
  4. 6 місце – 7 місце
  5. 12 місце – 9 місце
  6. 10 місце – 11 місце

3 тур
25.05.2019 (субота) *

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 7 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 10 місце
  6. 11 місце – 12 місце

 

* Базові дати проведення турів

Завантажити календар 2-го кола Чемпіонату Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018-2019 р. U-12 (2007 р.н.)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ