Календар другого етапу Чемпіонату області серед команд 2006 р.н. (U-14)

0
32

До Вашої уваги календар Чемпіонату Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд 2006 року народження (U-14) сезону 2019-2020 р.

Вища ліга 

 9 тур
18.04.2020 (субота)

  1. ФК Іста – ДЮСШ – 7 — Надія

22.04.2020 (середа)

  1. Олімпік — Інтер
  2. ДЮСШ (Новомосковськ) — МДЮСШ
  3. Гірник – Надія-Nova

 2 етап

1 тур
25.04.2020 – 25.04.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 9 місце – 5 місце
  4. 7 місце – 6 місце

 2 тур
02.05.2020 – 03.05.2020 (базові дні)

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 3 місце – 2 місце
  3. 5 місце – 8 місце
  4. 6 місце – 9 місце

3 тур
09.05.2020 – 10.05.2020 (базові дні)

  1. 2 місце – 1 місце
  2. 4 місце – 3 місце
  3. 8 місце – 9 місце
  4. 7 місце – 5 місце

4 тур
16.05.2020 – 17.05.2020 (базові дні)

  1. 3 місце – 1 місце
  2. 4 місце – 2 місце
  3. 6 місце – 8 місце
  4. 9 місце – 7 місце

 5 тур
23.05.2020 – 24.05.2020 (базові дні)

  1. 2 місце – 3 місце
  2. 1 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 8 місце – 7 місце

6 тур
30.05.2020 – 31.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце

 

Перша ліга 

 4 тур
20.04.2020 (понедліок)

  1. ДЮСШ-7-Океан — Космос-Шахтар

25.04.2020 (субота)

  1. ДЮСШ-2 (Новомосковськ) — ДЮСШ (Покров)

8 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Покров) – СКМД
  2. ДЮСШ (Царичанка) – Космос — Шахтар

27.04.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Океан – ДЮСШ – 2 (Новомосковськ)

29.04.2020 (середа)

  1. Зоря – Космос — Гірник

 12 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Царичанка) – Космос — Гірник

 9 тур
02.05.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Царичанка) – ДЮСШ (Покров)
  2. СКМД – Космос – Шахтар
  3. ДЮСШ – 2 – Космос — Гірник

04.05.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ – 7 – Океан — Зоря

 10 тур
09.05.2020 (субота)

  1. Космос – Шахтар – Космос — Гірник
  2. ДЮСШ – 2 (Новомосковськ) – СКМД
  3. ДЮСШ (Царичанка) – Зоря
  4. ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ-7-Океан

11 тур
13.05.2020 (середа)

  1. Космос-Гірник – ДЮСШ (Покров)
  2. Космос – Шахтар – ДЮСШ – 7 – Океан
  3. ДЮСШ – 2 (Новомосковськ) – ДЮСШ (Царичанка)
  4. Зоря — СКМД

12 тур
16.05.2020 (субота)

  1. ДЮСШ-2 (Новомосковськ) — Зоря

17.05.2020 (неділя)

  1. Космос – Шахтар – ДЮСШ (Покров)

18.05.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Океан — СКМД

13 тур
23.05.2020 (субота)

  1. Космос — Шахтар — Зоря
  2. Космос – Гірник – ДЮСШ-7-Океан
  3. ДЮСШ (Царичанка) – СКМД
  4. ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ-2 (Новомосковськ)


14 тур
30.05.2020 (субота)

  1. СКМД – Космос-Гірник
  2. ДЮСШ-7-Океан – ДЮСШ (Царичанка)
  3. Космос – Шахтар – ДЮСШ – 2 (Новомосковськ)

31.05.2020 (неділя)

  1. Зоря – ДЮСШ (Покров)

    *У разі продовження карантину, дати проведення матчів будут змінені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ