Календар другого етапу Чемпіонату області серед команд 2007 р.н. (U-13)

0
32

До Вашої уваги календар Чемпіонату Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд 2007 року народження (U-13) сезону 2019-2020 р.

Вища ліга 

 10 тур
17.04.2020 (п’ятниця)

  1. ДЮСШ-2 — ДЮСШ Електрометалург
  2. ДЮСШ – 12 – ХФК Пенуел

18.04.2020 (субота)

  1. Темп – МДЮСШ
  2. Академія Ротаня і Зозулі – Інтер
  3. ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Надія-Nova
  4. Енергія-ДЮСШ-7 – Гірник
  5. ФК Нікополь – ФК Іста ДЮСШ — 7

1 тур
22.04.2020 (середа)

ХФК Пенуел – Енергія-ДЮСШ-7

25.04.2020 (субота)

Академія Ротаня і Зозулі — Темп

 11 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ФК Іста ДЮСШ – 7 – ДЮСШ -12
  2. Гірник – ФК Нікополь
  3. Надія-Nova – Енергія – ДЮСШ -7
  4. МДЮСШ – ДЮСШ — 2

26.04.2020 (неділя)

  1. Інтер – ДЮСШ-1-Кривбас-84

28.04.2020 (вівторок)

  1. ХФК Пенуел – Темп

29.04.2020 (середа)

  1. ДЮСШ Електрометалург – Академія Ротаня і Зозулі

12 тур
01.05.2020 (п’ятниця)

  1. ДЮСШ – 2 – ХФК Пенуел
  2. ДЮСШ – 12 – Темп

02.05.2020 (субота)

  1. Академія Ротаня і Зозулі – МДЮСШ
  2. ДЮСШ-1-Кривбас-84 – ДЮСШ Електрометалург
  3. Енергія-ДЮСШ-7 – Інтер
  4. ФК Нікополь — Надія-Nova
  5. ФК Іста ДЮСШ – 7 – Гірник

13 тур
09.05.2020 (субота)

  1. Гірник – ДЮСШ – 12
  2. Надія-Nova – ФК Іста ДЮСШ-7
  3. ДЮСШ Електрометалург – Енергія-ДЮСШ-7
  4. МДЮСШ – ДЮСШ-1-Кривбас-84
  5. ХФК Пенуел – Академія Ротаня і Зозулі
  6. Темп – ДЮСШ — 2

10.05.2020 (неділя)

  1. Інтер – ФК Нікополь

2 етап

1 тур
16.05.2020 – 17.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 7 місце
  4. 6 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 11 місце
  6. 10 місце – 12 місце

2 тур
23.05.2020 – 24.05.2020 (базові дні)

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 2 місце – 3 місце
  3. 8 місце – 5 місце
  4. 6 місце – 7 місце
  5. 12 місце – 9 місце
  6. 10 місце – 11 місце

3 тур
30.05.2020 – 31.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 7 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 10 місце
  6. 11 місце – 12 місце

Перша ліга 

1 тур
22.04.2020 (середа)

  1. ДЮСШ-7-Зміна — Скіфи

8 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ВПК-Агро – ДЮСШ-1-Кривбас-84-2
  2. Дніпроагро — Надія

26.04.2020 (неділя)

  1. ДЮСШ (Покров) — Скіфи

27.04.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Зміна – МДЮСШ-Вихор

7 тур
01.05.2020 (п’ятниця)

  1. ДЮСШ-7-Зміна – ДЮСШ (Покров)

9 тур
02.05.2020 (субота)

  1. Скіфи — ДЮСШ-1-Кривбас-84-2
  2. Дніпроагро – ВПК-Агро

03.05.2020 (неділя)

  1. Надія – ДЮСШ-7-Зміна

05.05.2020 (вівторок)

  1. МДЮСШ-Вихор – ДЮСШ (Покров)

10 тур
09.05.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Покров) – Надія
  2. ВПК-Агро — Скіфи

10.05.2020 (неділя)

  1. ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 — МДЮСШ-Вихор

11.05.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Зміна – Дніпроагро

11 тур
13.05.2020 (середа)

  1. ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 – ДЮСШ (Покров)
  2. ВПК-Агро – Надія

14.05.2020 (четвер)

  1. МДЮСШ-Вихор – Дніпроагро
  2. Скіфи – ДЮСШ-7-Зміна

 12 тур
16.05.2020 (субота)

  1. Надія – ДЮСШ-1-Кривбас-84-2

17.05.2020 (неділя)

  1. Дніпроагро – ДЮСШ (Покров)

18.05.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Зміна – ВПК-Агро

19.05.2020 (вівторок)

  1. МДЮСШ-Вихор — Скіфи

 13 тур
23.05.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Покров) – ДЮСШ-7-Зміна
  2. Скіфи – Надія
  3. ДЮСШ-1-Кривабас-84-2 — Дніпроагро

26.05.2020 (вівторок)

  1. МДЮСШ-Вихор – ВПК-Агро

14 тур
30.05.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Покров) – ВПК-Агро
  2. ДЮСШ-7-Зміна – ДЮСШ-1-Кривбас-84-2
  3. Дніпроагро – Скіфи

31.05.2020 (неділя)

  1. Надія – МДЮСШ-Вихор

*У разі продовження карантину, дати проведення матчів будут змінені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ