Календар другого етапу Чемпіонату області серед команд 2008 р.н. (U-12)

0
39

До Вашої уваги календар Чемпіонату Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких команд 2008 року народження (U-12) сезону 2019-2020 р.

Вища ліга 

 10 тур
17.04.2020 (п’ятниця)

  1. ДЮСШ-2 – ДЮCШ Електрометалург
  2. ДЮСШ – 12 – ХФК Пенуел

18.04.2020 (субота)

  1. Енергія — ДЮСШ №7 — Дніпроагро
  2. Олімпік — Гірник
  3. ФК Нікополь – ФК Іста ДЮСШ — 7
  4. ДЮСШ – 7- Амур — Лідер
  5. ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Академія Ротаня і Зозулі

11 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ФК Іста ДЮСШ – 7 – ДЮСШ-12
  2. Гірник – ФК Нікополь
  3. Академія Ротаня і Зозулі – Олімпік
  4. ДЮСШ Електрометалург – Енергія-ДЮСШ-7
  5. Лідер – ДЮСШ – 2
  6. ХФК Пенуел – ДЮСШ-7-Амур

26.04.2020 (неділя)

  1. Дніпроагро – ДЮСШ-1-Кривбас-84

12 тур
30.04.2020 (четвер)

  1. ДЮСШ – 12 – ДЮСШ – 7 -Амур

01.05.2020 (п’ятниця)

  1. ДЮСШ-2 – ХФК Пенуел

02.05.2020 (субота)

  1. Енергія-ДЮСШ-7 — Лідер
  2. Олімпік – ДніпроАГРО
  3. ДЮСШ-1-Кривбас-84 – ДЮСШ Електрометалург
  4. ФК Нікополь – Академія Ротаня і Зозулі
  5. ФК Іста ДЮСШ – 7 — Гірник

 13 тур
09.05.2020 (субота)

  1. Гірник – ДЮСШ – 12
  2. Академія Ротаня і Зозулі – ФК Іста ДЮСШ-7
  3. Дніпроагро – ФК Нікополь
  4. ДЮСШ Електрометалург – Олімпік
  5. Лідер – ДЮСШ-1-Кривбас-84
  6. ХФК Пенуел – Енергія-ДЮСШ-7
  7. ДЮСШ-7-Амур – ДЮСШ – 2

 

2 етап

1 тур
16.05.2020 – 17.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 7 місце
  4. 6 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 11 місце
  6. 10 місце – 12 місце

2 тур
23.05.2020 – 24.05.2020 (базові дні)

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 2 місце – 3 місце
  3. 8 місце – 5 місце
  4. 6 місце – 7 місце
  5. 12 місце – 9 місце
  6. 10 місце – 11 місце

3 тур
30.05.2020 – 31.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 7 місце – 8 місце
  5. 9 місце – 10 місце
  6. 11 місце – 12 місце

Перша ліга

5 тур
22.04.2020 (середа)

  1. Темп — ДЮСШ (Покров)

8 тур
22.04.2020 (середа)

  1. ДЮСШ-4 — ФСК ім. В.М. Шкуренко

 10 тур
25.04.2020 (субота)

  1. ДЮСШ (Новомосковськ)–ДЮСШ (Юр`ївка)
  2. ФСК ім. Шкуренко – ДЮСШ (Петриківка)
  3. ВПК-Агро – ДЮСШ (Покров)
  4. ДЮСШ – 4 — СКМД

27.04.2020 (понеділок)

  1. ДЮСШ-7-Зміна — Темп

1 тур
30.04.2020 (четвер)

  1. ДЮСШ (Юр`ївка) — МДЮСШ-Зміна

11 тур
02.05.2020 (субота)

  1. СКМД – ВПК-Агро
  2. ДЮСШ (Покров) – ФСК ім. Шкуренко

03.05.2020 (неділя)

  1. ДЮСШ (Петриківка) – ДЮСШ-7-Зміна
  2. Темп – ДЮСШ (Новомосковськ)
  3. ДЮСШ (Юр`ївка) – ДЮСШ-7-Океан

1 тур
06.05.2020 (середа)

  1. Темп — ФСК ім. В.М. Шкуренко

 

2 етап

1 тур
09.05.2020 – 10.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 5 місце
  2. 2 місце – 4 місце
  3. 3 місце – 6 місце
  4. 11 місце – 7 місце
  5. 9 місце – 8 місце

2 тур
16.05.2020 – 17.05.2020 (базові дні)

  1. 4 місце – 1 місце
  2. 6 місце – 2 місце
  3. 3 місце – 5 місце
  4. 8 місце – 11 місце
  5. 7 місце – 10 місце

3 тур
20.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 3 місце
  2. 2 місце – 5 місце
  3. 4 місце – 6 місце
  4. 10 місце – 11 місце
  5. 9 місце – 7 місце

 4 тур
23.05.2020 – 24.05.2020 (базові дні)

  1. 6 місце – 1 місце
  2. 2 місце – 3 місце
  3. 5 місце – 4 місце
  4. 11 місце – 9 місце
  5. 8 місце – 10 місце

5 тур
30.05.2020 – 31.05.2020 (базові дні)

  1. 1 місце – 2 місце
  2. 3 місце – 4 місце
  3. 5 місце – 6 місце
  4. 10 місце – 9 місце
  5. 7 місце – 8 місце

*У разі продовження карантину, дати проведення матчів будут змінені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ