Розклад першого етапу Чемпіонату області серед команд 2007 року народження

0
117

 

Вища ліга (Перший етап)

  1. ДЮСШ-2 (Дніпро)
  2. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  3. ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
  4. Енергія — ДЮСШ №7 (Дніпро)
  5. ФК Нікополь
  6. ФК Іста ДЮСШ — 7 (Дніпро)
  7. Гірник (Кривий Ріг)
  8. Надія-Nova (Кам`янське)
  9. Інтер (Дніпро)
  10. ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
  11. МДЮСШ (Дніпро)
  12. ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
  13. Темп-юн (Тернівка)
  14. ДЮСШ-12 (Дніпро)

 1 тур

13.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — ДЮСШ-12

14.09.2019 (субота)
Академія Ротаня і Зозулі — Темп
Енергія-ДЮСШ-7 — МДЮСШ
ФК Нікополь — ДЮСШ Електрометалург
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Інтер
Гірник — Надія-Nova

2 тур

17.09.2019 (вівторок)
МДЮСШ — ФК Нікополь

1 тур

18.09.2019 (середа)
ХФК Пенуел — ДЮСШ-1-Кривбас-84

2 тур

19.09.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — Надія-Nova

20.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Академія Ротаня і Зозулі

21.09.2019 (субота)
ХФК Пенуел — Енергія-ДЮСШ-7
Темп — ДЮСШ-1-Кривбас-84

22.09.2019 (неділя)
ДЮСШ Електрометалург-ФК Іста ДЮСШ–7

23.09.2019 (понеділок)
Інтер — Гірник

3 тур

25.09.2019 (середа)
Енергія-ДЮСШ-7 — Темп
ФК Нікополь — ХФК Пенуел

26.09.2019 (четвер)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ДЮСШ-2

28.09.2019 (субота)
Академія Ротаня і Зозулі — ДЮСШ-12
Гірник — ДЮСШ Електрометалург

29.09.2019 (неділя)
ФК Іста ДЮСШ — 7 — МДЮСШ
Інтер — Надія-Nova

4 тур

29.09.2019 (неділя)
ДЮСШ-2 — Енергія-ДЮСШ-7

02.10.2019 (середа)
Темп — ФК Нікополь

03.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — Інтер
ДЮСШ Електрометалург — Надія-Nova
МДЮСШ – Гірник

05.10.2019 (субота)
ХФК Пенуел — ФК Іста ДЮСШ — 7
Академія Ротаня і Зозулі-ДЮСШ-1-Кривбас-84

5 тур

10.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ДЮСШ-12

12.10.2019 (субота)
Енергія-ДЮСШ-7 — Академія Ротаня і Зозулі
Гірник — ХФК Пенуел
Надія-Nova – МДЮСШ
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Темп

13.10.2019 (неділя)
Інтер — ДЮСШ Електрометалург

6 тур

16.10.2019 (середа)
ДЮСШ-1-Кривбас-84- Енергія-ДЮСШ-7

17.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — ДЮСШ Електрометалург

18.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — ФК Іста ДЮСШ – 7

19.10.2019 (субота)
ХФК Пенуел — Надія-Nova
Темп — Гірник
Академія Ротаня і Зозулі — ФК Нікополь

20.10.2019 (неділя)
МДЮСШ — Інтер

7 тур

23.10.2019 (середа)
ФК Нікополь — ДЮСШ-1-Кривбас-84

26.10.2019 (субота)
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Академія Ротаня і Зозулі
Гірник — ДЮСШ-2
Надія-Nova — Темп
ДЮСШ Електрометалург – МДЮСШ

28.10.2019 (понеділок)
Енергія-ДЮСШ-7 — ДЮСШ-12
Інтер — ХФК Пенуел

5 тур

30.10.2019 (середа)
ФК Нікополь — ДЮСШ-2 (Дніпро)

8 тур

07.11.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 – МДЮСШ

08.11.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Надія-Nova

09.11.2019 (субота)
ХФК Пенуел — ДЮСШ Електрометалург
Темп — Інтер
Академія Ротаня і Зозулі — Гірник
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ФК Іста ДЮСШ — 7
Енергія-ДЮСШ-7 — ФК Нікополь

9 тур

12.11.2019 (вівторок)
МДЮСШ — ХФК Пенуел

13.11.2019 (середа)
ФК Нікополь — ДЮСШ-12
Гірник — ДЮСШ-1-Кривбас-84
Надія-Nova — Академія Ротаня і Зозулі
Інтер — ДЮСШ-2
ДЮСШ Електрометалург – Темп

16.11.2019 (субота)
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Енергія-ДЮСШ-7

Завантажити календар 2007 р.н. (U-13) Вища ліга


 

Перша ліга (Перший етап)

  1. Надія (Кам`янське)
  2. ДніпроАГРО (Синельникове)
  3. ДЮСШ-7-Зміна (Дніпро)
  4. ДЮСШ (Покров)
  5. ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 (Кривий Ріг)
  6. Скіфи (Павлоград)
  7. МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
  8. ВПК-Агро (с. Шевченківка)

1 тур

13.09.2019 (п’ятниця)
ДніпроАГРО — МДЮСШ-Вихор

14.09.2019 (субота)
Надія — ВПК-Агро
Скіфи — МДЮСШ-Зміна

15.09.2019 (неділя)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ-1-Кривбас-84-2

2 тур

21.09.2019 (субота)
ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 — Надія

22.09.2019 (неділя)
Скіфи — ДЮСШ (Покров)
ВПК-Агро – ДніпроАГРО

23.09.2019 (понеділок)
МДЮСШ-Вихор — МДЮСШ-Зміна

3 тур

28.09.2019 (субота)
ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 – Скіфи

29.09.2019 (неділя)
ДЮСШ (Покров) — МДЮСШ-Вихор
Надія — ДніпроАГРО

4 тур

05.10.2019 (субота)
Надія — Скіфи

06.10.2019 (неділя)
ВПК-Агро (с. Шевченківка) — ДЮСШ (Покров)
ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 – МДЮСШ-Зміна

10.10.2019 (четвер)
МДЮСШ-Вихор — ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 

5 тур

13.10.2019 (неділя)
Скіфи — МДЮСШ-Вихор

15.10.2019 (вівторок)
МДЮСШ-Зміна — Надія

18.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ – ДніпроАГРО

3 тур

20.10.2019 (неділя)
ВПК-Агро — МДЮСШ-Зміна

6 тур

20.10.2019 (неділя)
Надія — ДЮСШ

06.11.2019 (середа)
ДніпроАГРО — ДЮСШ-1-Кривбас-84-2

7 тур

24.10.2019 (четвер)
ВПК-Агро — МДЮСШ-Вихор
МДЮСШ-Зміна — ДЮСШ (Покров)
Скіфи — ДніпроАГРО
МДЮСШ – Вихор — Надія

6 тур

27.10.2019 (неділя)
Скіфи — ВПК-Агро
ДніпроАГРО – МДЮСШ-Зміна

5 тур

09.11.2019 (субота)
ДЮСШ-1-Кривбас-84-2 — ВПК-Агро

Завантажити календар 2007 р.н. (U-13) Перша ліга

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ