Розклад першого етапу Чемпіонату області серед команд 2008 року народження

0
136

 

Вища ліга (Перший етап)

  1. ДЮСШ-2 (Дніпро)
  2. Енергія — ДЮСШ №7 (Дніпро)
  3. ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
  4. Олімпік (Слобожанське)
  5. ФК Нікополь (Нікополь)
  6. ФК Іста ДЮСШ — 7 (Дніпро)
  7. Гірник (Кривий Ріг)
  8. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  9. ДніпроАГРО (Синельникове)
  10. ДЮСШ Електрометалург (Нікополь)
  11. Лідер (Дніпро)
  12. ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
  13. ДЮСШ-7-Амур (Дніпро)
  14. ДЮСШ-12 (Дніпро)

 1 тур

13.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — ДЮСШ-12

14.09.2019 (субота)
Енергія — ДЮСШ №7 — ДЮСШ-7-Амур
Олімпік — Лідер
ФК Нікополь — ДЮСШ Електрометалург
ФК Іста ДЮСШ — 7 — ДніпроАГРО
Гірник — Академія Ротаня і Зозулі

2 тур

17.09.2019 (вівторок)
Лідер — ФК Нікополь

1 тур

18.09.2019 (середа)
ХФК Пенуел — ДЮСШ-1-Кривбас-84

2 тур

19.09.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — Академія Ротаня і Зозулі

20.09.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Енергія — ДЮСШ №7

21.09.2019 (субота)
ХФК Пенуел – Олімпік
ДЮСШ-7-Амур — ДЮСШ-1-Кривбас-84
ДніпроАГРО — Гірник

22.09.2019 (неділя)
ДЮСШ Електрометалург — ФК Іста ДЮСШ-7

3 тур

25.09.2019 (середа)
ФК Нікополь — ХФК Пенуел
Енергія — ДЮСШ №7 — ДЮСШ-12

26.09.2019 (четвер)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ДЮСШ-2

28.09.2019 (субота)
Гірник — ДЮСШ Електрометалург
Академія Ротаня і Зозулі — ДніпроАГРО

29.09.2019 (неділя)
Олімпік — ДЮСШ-7-Амур
ФК Іста ДЮСШ — 7 – Лідер

4 тур

03.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — ДніпроАГРО
Лідер – Гірник
ДЮСШ-7-Амур — ФК Нікополь

04.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Олімпік

05.10.2019 (субота)
ХФК Пенуел — ФК Іста ДЮСШ — 7
Енергія — ДЮСШ №7 — ДЮСШ-1-Кривбас-84
ДЮСШ Електрометалург — Академія Ротаня і Зозулі

5 тур

10.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ДЮСШ-12

11.10.2019 (п’ятниця)
ФК Нікополь — ДЮСШ-2

12.10.2019 (субота)
Гірник — ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
Академія Ротаня і Зозулі – Лідер
ФК Іста ДЮСШ — 7 — ДЮСШ-7-Амур

13.10.2019 (неділя)
ДніпроАГРО — ДЮСШ Електрометалург
Олімпік — Енергія — ДЮСШ №7

6 тур

16.10.2019 (середа)
ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Олімпік

17.10.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — ДЮСШ Електрометалург

18.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — ФК Іста ДЮСШ — 7

19.10.2019 (субота)
Лідер — ДніпроАГРО
ХФК Пенуел — Академія Ротаня і Зозулі
ДЮСШ-7-Амур — Гірник
Енергія — ДЮСШ №7 — ФК Нікополь

7 тур

23.10.2019 (середа)
ФК Нікополь — ДЮСШ-1-Кривбас-84

24.10.2019 (п’ятниця)
Олімпік — ДЮСШ-12

26.10.2019 (субота)
ФК Нікополь — ДЮСШ-1-Кривбас-84
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Енергія — ДЮСШ №7
Гірник — ДЮСШ-2
Академія Ротаня і Зозулі — ДЮСШ-7-Амур
ДніпроАГРО — ХФК Пенуел
ДЮСШ Електрометалург — Лідер

8 тур

07.11.2019 (четвер)
ДЮСШ-12 — Лідер
ДЮСШ-7-Амур – ДніпроАГРО

08.11.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 — Академія Ротаня і Зозулі

09.11.2019 (субота)
ХФК Пенуел — ДЮСШ Електрометалург
Енергія — ДЮСШ №7 — Гірник
ДЮСШ-1-Кривбас-84 — ФК Іста ДЮСШ — 7
Олімпік — ФК Нікополь

9 тур

12.11.2019 (вівторок)
Лідер — ХФК Пенуел

13.11.2019 (середа)
ФК Нікополь — ДЮСШ-12
Гірник — ДЮСШ-1-Кривбас-84
Академія Ротаня і Зозулі-Енергія-ДЮСШ №7
ДніпроАГРО — ДЮСШ-2
ДЮСШ Електрометалург — ДЮСШ-7-Амур

16.11.2019 (субота)
ФК Іста ДЮСШ — 7 — Олімпік

Завантажити календар 2008 р.н. (U-12) Вища ліга


 

Перша ліга (Перший етап)

  1. ДЮСШ (Покров)
  2. ДЮСШ (Петриківка)
  3. Темп (Тернівка)
  4. ДЮСШ (Юр`ївка)
  5. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  6. ДЮСШ (Новомосковськ)
  7. ДЮСШ-7-Зміна (Дніпро)
  8. ФСК ім. В.М. Шкуренко (Павлоград)
  9. ВПК-Агро (с. Шевченківка)
  10. ДЮСШ-4 (Кривий Ріг)
  11. СКМД (Дніпро)

 1 тур

14.09.2019 (субота)
ДЮСШ (Петриківка) — ВПК-Агро
Темп — ФСК ім. В.М. Шкуренко
ДЮСШ (Юр`ївка) — МДЮСШ-Зміна

15.09.2019 (неділя)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ-4 (Кривий Ріг)

16.09.2019 (понеділок)
ДЮСШ-7-Океан — ДЮСШ (Новомосковськ)

2 тур

21.09.2019 (субота)
ДЮСШ-4 — ДЮСШ (Петриківка)
ФСК ім. В.М. Шкуренко — ДЮСШ (Юр`ївка)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ (Петриківка)
СКМД — ДЮСШ (Покров)

03.10.2019 (четвер)
ВПК-Агро — Темп

23.09.2019 (понеділок)
ДЮСШ-7-Зміна — ДЮСШ-7-Океан

3 тур

25.09.2019 (середа)
ДЮСШ (Новомосковськ) — ДЮСШ-7-Зміна

28.09.2019 (субота)
ДЮСШ (Петриківка) — СКМД
ДЮСШ (Юр`ївка) — ВПК-Агро
ДЮСШ-7-Океан — ФСК ім. В.М. Шкуренко
Темп — ДЮСШ-4

4 тур

04.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ (Петриківка)

05.10.2019 (субота)
ФСК ім. В.М. Шкуренко — ДЮСШ (Новомосковськ)

06.10.2019 (неділя)
ВПК-Агро — ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
ДЮСШ-4 — ДЮСШ (Юр`ївка)
СКМД (Дніпро) — Темп

5 тур

07.10.2019 (понеділок)
ДЮСШ-7-Зміна — ФСК ім. В.М. Шкуренко

12.10.2019 (субота)
ДЮСШ-7-Океан (Дніпро) — ДЮСШ-4
ДЮСШ (Юр`ївка) — СКМД

13.10.2019 (неділя)
Темп — ДЮСШ (Покров)
ДЮСШ (Новомосковськ) — ВПК-Агро

6 тур

18.10.2019 (п’ятниця)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ (Юр`ївка)

19.10.2019 (субота)
ДЮСШ-4 — ДЮСШ (Новомосковськ)
СКМД (Дніпро) — ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
Академія Ротаня і Зозулі — ДЮСШ (Юр`ївка)

20.10.2019 (неділя)
ВПК-Агро — ДЮСШ-7-Зміна
ДЮСШ (Петриківка) — Темп

7 тур

26.10.2019 (субота)
ДЮСШ (Юр`ївка) — ДЮСШ (Петриківка)
ДЮСШ-7-Океан — ДЮСШ (Покров)
ДЮСШ (Новомосковськ) — СКМД (Дніпро)

27.10.2019 (неділя)
ФСК ім. В.М. Шкуренко — ВПК-Агро

28.10.2019 (понеділок)
ДЮСШ-7-Зміна — ДЮСШ-4

8 тур

09.11.2019 (субота)
ДЮСШ-4 — ФСК ім. В.М. Шкуренко
СКМД — ДЮСШ-7-Зміна (Дніпро)
ДЮСШ (Покров) — ДЮСШ (Новомосковськ)
ДЮСШ (Петриківка) — ДЮСШ-7-Океан
Темп — ДЮСШ (Юр`ївка)

9 тур

11.11.2019 (понеділок)
ДЮСШ-7-Океан — Темп

13.11.2019 (середа)
ДЮСШ (Новомосковськ) — ДЮСШ (Петриківка)
ДЮСШ-7-Зміна — ДЮСШ (Покров)
ФСК ім. В.М. Шкуренко — СКМД
ВПК-Агро — ДЮСШ-4

Завантажити календар 2008 р.н. (U-12) Перша ліга

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ