Старт змагань ДЮФЛДО!

0
35

Сьогодні, 11 вересня, стартували Чемпіонати Дніпропетровської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2021/2022 рр.

Наводимо склад учасників сезону по віковим групам:

U-16 (2006 р.н.)

  1. ДЮСШ (Новомосковськ)
  2. ДЮСШ (Царичанка)
  3. Надія-Nova (Кам’янське)
  4. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  5. МДЮСШ (Дніпро)
  6. МДЮСШ-2 (Дніпро)
  7. Надія (Кам’янське)
  8. ФК Нікополь
  9. ДЮСШ-7-Сонячний (Дніпро)
  10. Космос (Павлоград)
  11. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  12. Олімпік (Слобожанське)
  13. Інтер (Дніпро)

Календар 1 туру

11.09.2021 ДЮСШ (Новомосковськ) – Космос

12.09.2021 Академія Ротаня і Зозулі – ДЮСШ-7-Сонячний

13.09.2021 ДЮСШ-7-Океан – МДЮСШ-2

14.09.2021 МДЮСШ-ФК Нікополь

15.09.2021 Надія – Надія-Nova

15.09.2021 ДЮСШ (Царичанка) – Олімпік

U-15 (2007 р.н.)

  1. ДЮСШ-2-Парк (Дніпро)
  2. ДЮСШ-2-Авангард (Дніпро)
  3. Темп (Тернівка)
  4. Надія (Кам’янське)
  5. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  6. МДЮСШ (Дніпро)
  7. Скіфи (Павлоград)
  8. ФК Вільногірськ
  9. ДЮСШ (Покровське)
  10. ФК Скорук (Томаківка)
  11. ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)

Календарь 1 туру

11.09.2021 ФК Вільногірськ – Надія

15.09.2021 ДЮСШ-1-Кривбас-84 – Академія Ротаня і Зозулі

16.09.2021 МДЮСШ – ДЮСШ-2-Парк

18.09.2021 Темп – ДЮСШ-2-Авангард

ФК Скорук – ДЮСШ (Покровське) гра перенесена

U-14 Вища ліга (2008 р.н.)

  1. ФК Нікополь
  2. ДЮСШ-2-Локомотив (Дніпро)
  3. Надія (Кам’янське)
  4. ДЮСШ (Новомосковськ)
  5. ДЮСШ-7 (Дніпро)
  6. Дніпроагро (Синельникове)
  7. ДЮСШ-4 (Кривий Ріг)
  8. Темп (Тернівка)

11.09.2021 ДЮСШ-7- Дніпроагро

12.09.2021 ФК Нікополь – ДЮСШ-2-Локомотив

17.09.2021 ДЮСШ-4-Темп

Надія – ДЮСШ (Новомосковськ) гру перенесено

U-14 Перша ліга (2008 р.н.)

  1. СКМД (Дніпро)
  2. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  3. МДЮСШ-2009 (Дніпро)
  4. Олімпік (Слобожанське)
  5. Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  6. Динамік-Ювілейний (Дніпро)
  7. НФК Дніпро-2009 (Дніпро)
  8. НФК Дніпро (Підогродне-Чумаки)
  9. ДЮСШ (Солоне)
  10. Шахтар (Першотравенськ)

Календар 1 туру

12.09.2021 Олімпік – Енергія-ДЮСШ-7

16.09.2021 МДЮСШ-2009 – СКМД

16.09.2021 НФК Дніпро-2009 – НФК Дніпро (Підогродне-Чумаки)

ДЮСШ-7-Океан – Шахтар гру перенесено

Динамік-Ювілейний – ДЮСШ (Солоне)  гру перенесено

U-13 11 на 11 (2009 р.н.)

  1. ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
  2. ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг)
  3. ДЮСШ-2 (Дніпро)
  4. ДЮСШ-7 (Дніпро)
  5. МДЮСШ (Дніпро)
  6. МДЮСШ-Вихор (Дніпро)
  7. ДЮСШ Скіфи (Павлоград)
  8. ФК Нікополь
  9. УФК-Парус-2009 (Дніпро)
  10. Надія (Кам’янське)
  11. Інтер (Дніпро)

Календар 1 туру

11.09.2021 ДЮСШ-2-ДЮСШ-7

12.09.2021 МДЮСШ- ДЮСШ Скіфи

15.09.2021 МДЮСШ-Вихор – Надія

15.09.2021 ДЮСШ ФА Кривбас – ДЮСШ-1-Кривбас-84

16.09.2021 УФК-Парус – 2009 – ФК Нікополь

U-13 9 на 9 (2009 р.н.)

  1. Надія-Nova (Кам’янське)
  2. Надія (Кам’янське)
  3. Спорт-Інвест (Дніпро)
  4. СКМД (Дніпро)
  5. ДЮСШ (Новомосковськ)
  6. ДЮСШ-7-Придніпровськ (Дніпро)
  7. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  8. ДЮСШ-7 (Дніпро)
  9. НФК Дніпро (Дніпро)
  10. ДЮСШ (Синельникове)
  11. ДЮСШ (Васильківка)
  12. ФК Скорук (Томаківка)
  13. ХФК Пенуел (Кривий Ріг)
  14. Шахтар (Першотравенськ)
  15. Енергія-ДЮСШ-7 (Дніпро)

11.09.2021 Надія-Nova – Спорт-Інвест

12.09.2021 СКМД – ДЮСШ Новомосковськ

12.09.2021 Надія-ДЮСШ-7-Придніпровськ

12.09.2021 ДЮСШ-7-Океан – ДЮСШ-7

15.09.2021 НФК Дніпро – ДЮСШ Синельникове

15.09.2021 ФК Скорук – ХФК Пенуел

ДЮСШ Васильківка – Шахтар гру перенесено

U-12 Вища ліга (2010 р.н.)

  1.  ДЮСШ (Синельникове)
  2. ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)
  3. ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг)
  4. ФК Нікополь
  5. Інтер (Дніпро)
  6. Амур-ДЮСШ-7 (Дніпро)
  7. ДЮСШ-7 (Дніпро)
  8. ДВУФК-2010 (Дніпро)
  9. ФК Іста ДЮСШ-7 (Дніпро)
  10. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  11. УФК-Парус-2011 (Дніпро)

Календар 1 туру

11.09.2021 Академія Ротаня і Зозулі – ФК Іста ДЮСШ-7

11.09.2021 Інтер – ДЮСШ – 7

12.09.2021 ДЮСШ Синельниково – ДЮСШ-7-Амур

15.09.2021 ДЮСШ ФА Кривбасс – ДЮСШ-1-Кривбас-84

15.09.2021 ДВУФК-2010 – УФК-Парус-2011

U-12 Перша ліга (2010 р.н.)

  1. НФК Дніпро (Дніпро)
  2. СКМД (Дніпро)
  3. Космос (Павлоград)
  4. ФК Метеоріт (Павлоград)
  5. ФК Нікополь-2
  6. Арсенал (Дніпро)
  7. ДЮСШ-7-Океан (Дніпро)
  8. Надія-Nova (Кам’янське)
  9. ДЮСШ (Новомосковськ)
  10. Надія (Кам’янське)
  11. МДЮСШ-2011 (Дніпро)
  12. ДЮСШ – 2 (Дніпро)

Календар 1 туру

12.09.2021 Космос – ФК Метеоріт

12.09.2021 СКМД – ДЮСШ Новомосковськ 9:30 СШ 128

14.09.202 14:00 Надія-Nova – ДЮСШ-7-Океан

16.09.2021 Надія – МДЮСШ

16.09.2021 НФК Дніпро – ФК Нікополь-2

17.09.2021 ДЮСШ-2 – Арсенал

Залиште відповідь